1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Yunanistan'da Konstantina Kartsioti 15 Günlük Açlık Grevine Başlıyor

Almanya'daki 4 anti-faşist tutsak Özgül Emre, İhsan Cibelik, Serkan Küpeli ve Hasan Unutan'a özgürlük.

Alman emperyalizminin 129 a-b faşist terör yasasına karşı 18 Mart'ta Eda Deniz Haydaroğlu süresiz açlık grevine başladı. Berfin Özder de Eda ile dayanışmak için bir aylık destek açlık grevine başladı.

Eda'nın talepleri hepimizin talepleridir, bu nedenle açlığımızı paylaşıyoruz ve dayanışmayı güçlendiriyoruz.

Anti-emperyalist Cephe olarak açlık grevine destek için uluslararası bir çağrı yaptık.

18 Nisan'da Yunanistan'da Eda Deniz Haydaroğlu ve Almanya'daki 4 devrimci anti-faşist tutsak Özgül Emre, İhsan Cibelik, Serkan Küpeli ve Hasan Unutan için 15 günlük dayanışma açlık grevine başlıyorum.

Alman emperyalizminin 129 a-b faşist terör yasasına karşı açlığımızı Eda ile paylaşıyor, 4 devrimci için tutuksuz yargılama talep ediyoruz.

Emperyalizm terör yasaları ile halkları ezmekte ve kendi suçlarını gizlemeye çalışmaktadır. Asıl teröristler emperyalistler ve işbirlikçi hükümetlerdir; halkı açlığa ve yoksulluğa terk edenlerdir, tüm katliamların ve yozlaşmanın, depremin devlet katliamının, uyuşturucu ve polis cinayetleri için ülkeleri ele geçirmenin sorumlularıdır.

Devrimcilik yapmak suç değil, bir görevdir.

Aynı zamanda Eda ve 4 tutsağa destek olup onların sesini tüm ülkelerde güçlendirmek için enternasyonal dayanışma çağrısı yapıyorum;

Adalet mücadelesi hepimizin görevidir, çünkü adalet haklar için hava gibidir, ekmek gibidir.

"Hepimiz aynı gökyüzünü ve aynı gülümsemeyi paylaşıyoruz, düşmanlarımız ne yaparsa yapsın, o gökyüzünü ve o gülümsemeyi bizden alamazlar."

Eda Deniz Haydaroğlu'nun taleplerini kabul ettirmek için hep birlikte mücadele edelim!

Özgül Emre, İhsan Cibelik, Serkan Küpeli ve Hasan Unutan'a özgürlük!

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için!

Zafer bizim olacak!

Konstantina Kartsioti

Program:

Her hafta Pazartesi'den Cumartesi'ye saat 17:00-19:00 arasında Aleksis ve Berkin Anıtı önünde dayanışma masası açıyoruz. Dayanışma masamızda imza toplayıp halkı bilgilendirip tutsaklara mektup yazacağız.

Ayrıca Yunanistan Halk Cephesi her hafta cumartesi günü için 1 günlük destek açlık grevine çağırıyor. Halkımızı bu açlık grevine katılmaya çağırıyoruz.

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.