1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Wuppertal'de "LGBT Ve NATO Kararları" Semineri Yapıldı

17 Eylül 2023 Pazar günü Almanya Wuppertal'de "Emperyalizm, NATO ve LGBT" konulu seminer yapıldı.

Seminer de "Eşcinsellik Nedir? Doğal mıdır? soruları cevaplanırken, günümüzde dünya halklarını ve bizim halkımızı yozlaştırmak için emperyalizm tarafından kullanılan bir yozlaştırma yöntemi olduğu anlatıldı. Eşcinselliği doğallaştırıp, yaygınlaştırarak, halklara karşı bir savaş yöntemi olması, bizzat ABD, AB emperyalistleri tarafından finanse edilmesi anlatıldı. Bir savaş örgütü olan NATO'nun neden "Eşcinsellere Özgürlük" e bu kadar önem verdiği, finanse ettiği ve Konsept kararları alarak ülkelere ve halklara yaptırımlar, dayatmalar getirdiği ayrıntılı anlatıldı. Günümüzde kreşlerden, ilkokullara, çocuklarımızın bu tehlike altında olması somut örneklerle anlatıldı. Eşcinselliğin doğal olmadığı tedavi edilmesi gereken bir hastalık olduğu. Bu yozluğun, hastalığın emperyalizm eliyle doğallaştırılıp, bu sapıklığın halklara zorla kabul ettirilmeye çalışılması, her başımızı çevirdiğimiz yerde böylesine örneklerin gözümüzün içine sokulması, beynimizi işgal etmeye çalışmaları anlatıldı. Emperyalizm uyuşturucuyla, kumarla, eşcinsellik saldırısıyla halkları yozlaştırarak savaşma dinamiklerini yok etmek istediği değerlendirildi. Halka ait olmayan, dayatılan, tüm resmi kurumlarında LGBT bayrakları asarak yaygınlaştırılmaya çalışılmasının masum, "bir özgürlük" meselesi yapılamayacağı tam tersine yüzyıllardır kurumlaşan insanın doğasına, hormonlarına, cinsine bir saldırı olduğu, "sınırsız cinsellik" sapkınlığı içerisinde doğal kadın- erkek arasındaki aşk ilişkisine de bir saldırı olması, kaynağının sınıflı toplumlar, cinsiyetler arası eşitsizlik olması itibariyle, çözümü de sınıfsız, sömürüsüz bir toplum için mücadele etmekten geçtiği değerlendirildi. Bu konuya tarihte devrimcilerin, sosyalistlerin nasıl baktığı, nasıl bakılması gerektiği konuşuldu.
Ülkemizde bugün LGBT bayrağını sallayanlar düzenin solcuları; NATO solcularıdır. Ve bunu ülkemizdeki onca sorun dert varken her sorunun önüne koyarak, devrimci, ilerici birlikleri dağıtarak, gönüllü yapıyorlar. "Onur Yürüyüş"leri adı altında, emperyalizmin halklara dayattığı bu yozluğu meşrulaştırma görevini üstleniyorlar denildi.

Seminere 7 kişi katıldı ve iki saat sürdü. Sinevizyonla yapılan sunumla ve sorularla konu derinlemesine konuşuldu.  

Ayrıca bu seminerleri yaygınlaştırma ve kitlesel, paneller, seminerler yapma kararı alındı.

Etiketler: ,
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.