1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Ankara Direnişler Meclisinden Turan Aktaş’ı Ziyaret

1391 gündür işi ekmeği için CHP’li ŞİŞLİ belediyesine karşı direnişini Turan AKTAŞ 30 gündür de CHP İL başkanlığına taşımıştır. Ankara’dan Direnişler Meclisi olarak yanında olduğumuzu bildirmek için kendisini ziyaret ettik.

1391 gündür direnen bir işçiye kapıyı duvar eden bir CHP halkın hangi sorununa derman olabilir. Ve bu iddia ile halka gidebilir. Gidiyorsa da bu ne kadar inandırıcı olabilir. Ve biliyoruz ki gidiyor ve halka yalan söylüyor. Kafası patronlar gibi çalışan “eğer bu işçiyi işe geri alırsam emsal teşkil eder” diyen bir siyasi parti halkçı olamaz olsa olsa bir yalancı olur. Bu kadar uzun süren bir direniş karşısında mezar bile dile gelirdi.

CHP ye bir kez de biz sesleniyoruz. Bu hatadan vazgeç geçin ve bir an önce TURAN AKTAŞ ı işine geri alın. Yoksa bu direniş bitmez. Sizin partinizin geleneğinden de güçlü olan direniş geleneği ile yol alıyor. Bu ayıba son verin.

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.