1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Avrupa Halk Meclisi Alevi Komisyonu Berlin'de 129. Zorbalık Yasasına Karşı Yapılan Açlık Grevi Direnişi Mitingine Katıldı

 Avrupa Halk Meclisi Alevi Komisyonu olarak 13 Mayıs Cumartesi günü Berlin'de Almanya Ceza Yasasının 129. Maddesine karşı sürdürülen direnişi destekleme için yapılan mitinge biz de katıldık.

Miting olduk a coşkuluydu. Direnişçilerin kararlılığı herkesi atmosferi içine adı.

Aynı gün, Eda Deniz Haydaroğlu ve Ilgın Güler' in yanına bir direnişçi daha katıldığını açıkladı. Kendisi de süresiz açlık grevi yapacağını açıklayan Sevil Güler le birlikte üçe çıkan direnişçilerden her biri, zafere olan inançlarını ve Başeğmez kararlı tutumlarını açıklarken tam da Anadolu halklarına ve devrimcilerine yakışır bir duruş içindeydiler. Bugün tüm dünyada güzel bir misyon üstlenen Anadolu Halklarının devrimci evlatları, faşist ve emperyalist barikatları yıka yıka yol açıyor yol yapıyor. Her geçen gün daha coşkulu ve kararlı eylemler, direnişler geliştiriyor. Ve her adımda yeni zaferleri müjdeleyerek nihai zaferi de kazanacaklarının güvencesini güçlendiriyor.

Biz Devrimci Aleviler de tüm gücümüzle onlarla omuz omuzayız. Ve asla omuzumuzu omuzlarından ayırmayacağız. Talepleri taleplerimizdir diye haykırmaktan vaz geçmeyeceğiz.


Kahrolsun Emperyalist Terör Yasası 129!

Yaşasın Devrim İçin Direnenler!

Devrimcilik Yapmak Suç Değildir!

Tutsak Devrimciler Derhal Serbest Bırakılsın!

Avrupa Halk Meclisi Alevi Komisyonu 
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.