1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Turan Aktaş 1222. Gün Açıklamasına Belediyenin Güvenlikleri Ve Muammer Keskin'in Korumaları Saldırdı


NE YAPARSANIZ YAPIN HAKKIMIZ OLANI ALMADAN BU DİRENİŞ BİTMEYECEK!

ÇÜNKÜ BİZ; İŞÇİYİZ HAKLIYIZ KAZANACAĞIZ!

 

Şişli Direnişçisi Turan Aktaş "İŞİMİ GERİ İSTİYORUM!" şiarıyla 1222 gündür Şişli Belediyesi önünde direniyor. Turan Aktaş'ın talepleri ve talepleri doğrultusunda başlattığı direnişi meşrudur. Çünkü Turan Aktaş bir işçidir. Ekmeğini emeği ile kazanır. Emeği ile ailesini geçindirir.Bir" işçi olarak "EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET"  hakkı için direnmesi meşrudur! Ve unutulmamalıdır ki Turan Aktaş'ın direnişi yalnızca kendisi için değil Şişli Belediyesi'nde 569, Türkiye genelinde 744 bin işçinin hakkı için direnmektedir.

 

Şişli Direnişçisi Turan AKTAŞ işçi sınıfının insanıdır, direnişçisidir. Turan Aktaş'ın hakkını vermeyenler ise işçi sınıfının ebedi düşmanı burjuvazinin partilerinden CHP ve onun Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'dir.

Yani Şişli Belediyesi önünde iki sınıf çarpışmaktadır. Tarih şahittir ki haklı olan ve hakkını kazanacak olan işçi sınıfıdır, Turan Aktaş'tır.

 

Bugün Şişli Direnişin ‘de 1222 günü geride bıraktı Turan Aktaş. Ve bugün bir kez daha saldırıya uğradık Şişli Belediyesi önünde. Değil yerlerde sürüklenmemiz kolumuz bacağımız da kırılsa İşçi Sınıfının En Uzun Direnişi olan ŞİŞLİ DİRENİŞİNİ ZAFERE TAŞIYACAĞIZ!

 

YAŞASIN ŞİŞLİ DİRENİŞİMİZ!

İŞÇİYİZ HAKLIYIZ KAZANACAĞIZ!


[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.