1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Devrimci İşçi Hareketi: Adil Yargılanma Hakkımızı ve Gökhan Yıldırım'ın Özgürlüğünü İstiyoruz

Ölüm Orucu Gazisi Gökhan Yıldırım 25 Aralık 2021 tarihinde başladığı Süresiz Açlık Grevi direnişini 22 Ocak 2022 tarihinde Ölüm Orucu direnişine çevirdi. 256 gün boyunca açlığı ve her gün eriyen bedeniyle başta DİRENME ve Adil Yargılanma Hakkını savundu. Direnişi sürerken 255. günde verilen infaz erteleme kararı ile tahliye edilen Gökhan Yıldırım daha sağlığına kavuşamamış ve tedavisi sürerken 22 Kasım 2022 tarihinde polis komplosuyla yeniden tutuklandı. Tutuklatan her ne kadar polis komplosu olsa da asıl meselenin emperyalizmin ve faşizmin hazımsızlığı olduğu gün gibi ortadadır. Çünkü Gökhan Yıldım yok edilmek istenen DİRENME HAKKINA CANI PAHASINA SAHİP ÇIKMIŞTIR! İşte budur emperyalizm ve faşizmin kabul edemediği. Bu sebeple saldırıyorlar Gökhan Yıldırım'a ve bu sebeple öldüremiyorsak sakat bırakırız diyorlar.

Bizlerde diyoruz ki NE DİRENME HAKKIMIZA YÖNELİK SALDIRILARA NE DE GÖKHAN YILDIRIM'IN SAKAT BIRAKILMASINA GÖZ YUMMUYACAĞIZ!

Her yol ve yöntemle Gökhan Yıldırım'ın özgürlüğünü ve adil yargılanma hakkımızı alacağız.

Devrimci İşçi Hareketi emekçileri olarak 17 Mart 2023 günü Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan'a hitaben yazdığımız Gökhan Yıldırım'ın tedavi hakkını ve özgürlüğünü istediğimiz 3 adet dilekçeyi posta yoluyla gönderdik.

Adil Yargılanma Hakkımız ve Gökhan Yıldırım'ın Özgürlüğünü İstiyoruz!

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.