1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Atina’dan Fransa’daki İşçi Sınıfı ve Emekçi Halklarının Eylemlerine Destek ve Dayanışma Mitingi Yapıldı

27 Mart 2023 Saat 19:00’ Yunanistan’daki Meclis Dışı Sol Parti ve Örgütler  Sintagma’daki Meclisin Karşısında Bulunan Fransa Konsolosluğu’nun Önünde Toplanarak Fransa’daki Emeklerine, alınterlerine ve Onurlarına Sahip Çıkan, Eylemler ve Mitingler Yapan Fransa’daki İşçi Sınıfı ve Emekçi Halklarla Dayanışma Mitingi Yapıldı. İşçi Sınıfı ve Emekçi Halklarla Dayanışma Sloganları Atıldı ve Konuşmalar Yapıldı. Emperyalist ve Kapitalist Sömürü Sistemini Lanetleyen Sloganlar Atıldı.

Yunanistan Halk Cephesi de Eylem ve Mitinge “Emperyalizmin Haksız ve Sömürüsüne Karşı Fransa İşçi Sınıfı ve Emekçi Halkları İle Enternasyonalist Dayanışma İçindeyiz” Pankartı ile Katıldı. Miting Atılan Sloganlar ve Yapılan Konuşmalar Sonrasında Fransa Elçiliğinden Propilia Meydanına Kadar Yüründü ve Propilia Meydanında İradi Olarak Bitirildi.

Fransa'da Mecliste Oylanmadan Kabul Edilen Tartışmalı Emeklilik Reformuna Karşı Başlayan Büyüyen Eylemler Ve Gösterilerle Enternasyonalist Dayanışma İçinde Olduklarını Açıkladılar. Emmanuel Macron Yönetiminin Protestoları Bastırma Girişimi de Emekçileri Durduramıyor. Düzenlenen ve Üç Milyondan Fazla Kişinin Katıldığı Eylemlere Yapılan Saldırılarda Şimdiye Kadar 500'e Yakın Kişi Gözaltına Alındı

Emeklilik Yaşını 62'den 64'e Yükselten Düzenlemeye Karşı Fransa Genelinde Grev ve Protesto Gösterileri Devam Ediyor. Fransa İşçi Emekçi Halklarının Kazanımları Tüm Dünya İşçi ve Emekçi Halklarının Kazanımı Olacaktır.

İşçi Sınıfı ve Emekçi Halklar Köle Değil, Hakları Var Kazanacaklar.

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.