1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Grup Yorum Olarak Anayasayı Koruma Örgütünün Feshedilmesini Talep Ediyoruz!


Grup Yorum olarak 22 Ocak pazar günü anayasayı koruma örgütünün önündeydik ve aynı zamanda 129 yasaları kaldırılsın kampanyası İçin başlatılan uzun yürüyüşün ilk gününde eylemimizi gerçekleştirdik.

 

Anayasayı koruma örgütünün önünde bu kurumun suçlarını teşhir ettik. Avrupa’da Grup Yorum’a yönelik baskıların ve yasaklamaların altından anayasayı koruma örgütünün nasıl çıktığını anlattık.

Avrupa’da “Irkçılığa Karşı Tek Ses Tek Yürek” konserlerinde 15.000 kişiyi bir araya getirdiğimiz için ırkçılığa karşı halkı örgütlediğimiz için Avrupa’da konserlerimiz yasaklanıyor. Bu düzene karşı örgütlediğimiz ve örgütlendiğimiz konserler Alman emperyalizminin düzenini sürdürmesi için büyük bir tehlike temsil ediyor. Bu yüzden Grup Yorum’a yönelik saldırılar artıyor ve artmakta!

 

Alman emperyalizmi bu nedenle sosyalistlere ve demokratlara karşı faşist 129a/b yasalarını kullanıyor. Anayasayı koruma örgütü 129a/b yasalarını devrimcilere karşı uygulayan ve Naziler tarafından yönetilen bir kurumdur.

 

İhsan Cibelik, Özgül Emre ve Serkan Küpeli’nin hakkında tutuklama kararını çıkaran bu ırkçı ve faşist kurum derhal kaldırılsın.

 

Devrimcilik Yapmak Suç Değil Görevdir!

 

Devrimci Tutsaklar Onurumuzdur!

 

Anayasayı Koruma Örgütü Feshedilsin!
Etiketler: ,
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.