1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Anti Emperyalist Mücadele Komitesinden Açlık Grevine Çağrı

Bütün halkımızı 8 Ocak Pazar günü, saat 17:00'da açlık grevindeki 11 Türkiyeli devrimci, anarşist militanlar Thanos Hacıagelu ve Alfredo Cospito için Kottbusser Tor'da yapılacak eyleme çağırıyoruz. Anti-Emperyalist Mücadele Komitesi olarak biz de yarın (4 Ocak) bir günlük açlık greviyle 11 Türkiyeli devrimciyle dayanışma içinde olduğumuzu göstereceğiz.

İtalyan Emperyalistleri ve işbirlikçi Yunan devleti suç işliyor! Devrimcileri ve anarşist militanları katletmeye çalışıyorlar. Nasıl ki Alman Emperyalistleri Özgül Emre'yi katletmeye çalıştıysa, nasıl ki işbirlikçi faşist Türkiye devleti ölüm orucu gazisi Gökhan Yıldırım'ı kaçırarak onu katletmeye çalışıyorsa, İtalyan ve Yunan devletleri de aynısını yapmaya uğraşıyorlar. 22 yıldır Türkiye'de, on yıllardır Avrupa'da halkların en direngen damarını tecrit politikalarıyla teslim almaya çalıştı Emperyalizm ama başaramadı. Düzenleri çürüyor, zordan başka araçları kalmadı, onlar için her şey bitti ne yaslanacak bir duvarları ne de tutunacak bir dalları var. Tankları, topları nafile, direnen insan her şeyden üstündür!

Anti-Emperyalist Mücadele Komitesi olarak Bütün halkımızı 8 Ocak Pazar günü, saat 17:00'da açlık grevindeki 11 Türkiyeli devrimci, anarşist militanlar Thanos Hacıagelu ve Alfredo Cospito için Kottbusser Tor'da yapılacak eyleme çağırıyoruz.

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.