1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Avrupa Gençlik Kampının 5. Günü

Güne hep beraber kahvaltı yapılarak başlandı. Daha sonra sporla devam etti. Sporda kültür fizik hareketleri yapıldı ve oyun oynandı. Daha sonra seminere başlandı. Seminer konusu ARKADAŞLIK VE YOLDAŞLIK tı. Gerçek arkadaşlığın ve dostluğun sadece devrimcilerde olabileceği anlatıldı. Bu düzen bize “babana bile güvenme” derken devrimciler hiç tanımadıkları görmedikleri yoldaşlarına ve halkına sonsuz bir güven duyarlar onlar için her bedeli göze alırlar. Gerçek sevgi saygı değer ve mutluluk devrimcilikte.

Seminerden sonra Kampımızın ortak alanına ve odalarımızı hep birlikte temizledik. Daha sonra Pratik çalışma grupları toplandı ve faaliyetlerini örgütlediler. Sonrasında da kültürel çalışma başladı. Kültürel çalışmada ise film grubu, koro ve halk oyunları yılbaşında sunacakları gösterilere hazırlandılar. Akşam yemeğinde krep yapılarak üretim yapıldı. Gün eğlence programı ve kampın vaz geçilmez kurt oyunu ile bitirildi.
Etiketler: ,
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.