1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Gazi Halk Cephesi: Baskılar Gözaltılar Bizi Yıldıramaz!


11 Kasım günü Gazi Mahallesi  Gecekondu bölgesinde Gazi Karakolu’nun siyasi polisleri tarafından Hüseyin Kütük’ ün önü kesilmiş ve   kimlik istenmiştir. Bu uygulamanın keyfi olduğunu söyleyen Hüseyin Kütük kimlik vermeyi reddetmiş ve bunun üzerine işkenceci polisler tarafından işkence ile gözaltına alınmıştır. Gazi Karakolu’nda arkadaşımızın işkence ile üstü aranmış ve  sonrasında da 2 saat ters kelepçe ile tutulmuştur.

Bu uygulamalardaki amaç devrimcileri sindirip halkın üzerinde korku yaratmaktır. Buradan Gazi Karakolu’nun işkenceci polislerine sesleniyoruz. Ne önümüzü kesmeniz ne  kimlik istemeniz ne de bizi halkın gözünde ‘terörist’ olarak göstermeye çalışmanız bizleri yıldıramayacak!

Halkın üzerinde terör estiren ve uyuşturucu,fuhuş ve kumarı mahallelerimizde yaygınlaştırmaya çalışan sizlersiniz! Bu yüzden de bu mahalleden defolup gitmesi gereken sizlersiniz!

 

KATİL POLİS MAHALLEDEN DEFOL!

 

BU MAHALLE BİZİM, KAHROLSUN FAŞİZM!

 

KAHROLSUN FAŞİZM, YAŞASIN MÜCADELEMİZ!

 

GAZİ FAŞİZME MEZAR OLACAK!

 

GAZİ HALK CEPHESİ

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.