1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

27 Kasım Büyük Yürüyüş Materyalleri: Bu Mücadele Kendi Değerlerimize Ve Haklarımız Sahip Çıkma Mücadelesidir

27 Kasım’da devrimci tutsaklar ÖZGÜL EMRE, İHSAN CİBELİK ve SERKAN KÜPELİ’nin tutuksuz yargılanması ve faşist 129 yasasının kaldırılması için yürüyoruz.

27 Kasım pazar günü saat 13:00’de Berlin Adalet Bakanı önünde başlayarak, Oranienplatz (Kızıl Meydan) ‘a kadar büyük bir yürüyüş gerçekleşecek.

Yüzlerce insanın katılımını beklediğimiz bu yürüyüş için kendine devrimci, sosyalist, demokrat diyen herkes elini taşının altına koymalıdır.

Yoldaşlarımızın tutuksuz yargılanmasını ve serbest bırakılmalarını istiyorsak bunun için birlikte mücadele etmeliyiz.

Tatil hakkından, cenaze hakkına kadar tüm Demokratik haklarımızın 129b yasasıyla keyfi bir şekilde gasp edilmesine karşı bir şeyler yapmak zorundayız!

Herkesin yapabileceği bir şeyler vardır diyoruz. Bu mücadele kendi değerlerimize ve haklarımız sahip çıkma mücadelesidir.

Öncelikle nerede olursak olalım bu yürüyüşe katılma sorumluluğunu hissetmeliyiz. Bu yürüyüşe katılım sağlamayı veya bu yürüyüşü ve taleplerini duyurmayı kendimize görev bilmeliyiz.

Bunun için yürüyüş için hazırlanan materyalleri burada paylaşıyoruz (PDF ve JPG olarak). Materyaller Almanca ve İngilizcedir. Bu şekilde herkes kolayca kendi ülkesi ve bölgesi için materyalleri bastırıp kullanabilir.

Bir afiş asmaktan, bildiri dağıtımına kadar.

Bir çağrı videosundan bir sosyal medya paylaşımını kadar, kim neyi ne kadar yapabiliyorsa….

Herkesi 27 Kasım’da Berlin’e bekliyoruz!

ÖZGÜL EMRE, İHSAN CİBELİK VE SERKAN KÜPELİ TUTUKSUZ YARGILANSIN!

FAŞİST 129 YASASI KALDIRILSIN!

129 yasası kaldırılsın Komitesi


Etiketler: ,
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.