1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Belçika Halk Cephesi: Adalet Yoksa Barış da Yok Adaletsizliğe Karşı Direniş Var

1 EYLÜL’DE MEYDANLARDA OLUP SİBEL GÖKHAN VE İLERİ’NİN SESİ OLALIM!

3 YİĞİT DEVRİMCİNİN DİRENİŞİNİ SAHİPLENELİM.

ELİMİZE DÖVİZLERİMİZİ ALIP BULUNDUĞUMUZ ŞEHİRLERİN MEYDANLARINA ÇIKIP GÖKHAN SİBEL VE İLERİ’Yİ ANLATALIM. AKP FAŞİZMİNİN ADALETSİZLİĞİNİ VE BU ADALETSİZLİĞE KARŞI DİRENEN CANLARIMIZI ANLATALIM.

1 KİŞİ 2 KİŞİ, 3-4… KİŞİ FARKETMEZ ! ONLARIN SESİNİ DUYURMAMIZ ÖNEMLİ. ADALETSİZLİĞİN OLMADIĞI YERDE BARIŞTAN BAHSETMENİN İKİYÜZLÜLÜK OLDUĞUNU GÖSTERELİM.

1 EYLÜL PERŞEMBE GÜNÜ HERKESİ UYGUN OLDUĞU SAATLERDE MEYDANLARA ÇIKALIM. ONLARIN SESİ OLALIM !

Yarın 1 Eylül Dünya Barış Günü. 1 Eylül 1939’da Hitler’in Polonya’yı işgal etmesi 2. Paylaşım savaşını başlatan en önemli olay olduğu için SSCB ve Varşova Paktını oluşturan ülkelerce 1 Eylül Dünya Barış günü ilan edilmiştir.

Bugün ise 1 Eylül unutturulmaya çalışılıyor veya özünden uzaklaştırılarak kutlanıyor. Dünyamızda halklar emperyalizmin yarattığı, açlık, sefalet, adaletsizlik ve savaşlar altında yaşamak zorunda bırakılıyor.

Ülkemizde de 1 Eylül günü beyaz güvercinlerin uçuşturulduğu sahte kutlamalarla karşılanır ancak Faşist AKP iktidarı bu kutlamalara dahi izin vermiyor, yasaklıyor, terör estiriyor, …

ÜLKEMİZDE ADALET YOK

ADALET YOKSA BARIŞ DA YOK!

İkinci Paylaşım savaşını çıkmasına neden olan ve dünyayı kan gölüne dönüştüren Hitler Faşizmini halklar nasıl yenmişse bugün dünyamızda ve ülkemizde de öyle yeneceğiz Faşizmi. Faşizm, diyalogla, müzakereyle değil direniş ve mücadele ile yenilecek! Faşizmin anlayacağı dilden savaşılmadığı sürece yapılan her şey faşizmi güçlendirecektir.

Bugün ülkemiz hapishanelerinde AKP faşizminin halka kanıksatmaya çalıştığı Adaletsizliğe karşı dişe diş bir direniş sürüyor. Sibel Balaç, Gökhan Yıldırım ve İleri Kızılaltun bedenlerini silaha dönüştürmüş faşizmin en güçlü(!) olduğu hapishanelerde direniyor. Faşizmin anladığı dilden konuşuyorlar.

1 EYLÜL’DE MEYDANLARDA OLUP SİBEL GÖKHAN VE İLERİ’NİN SESİ OLALIM!

3 YİĞİT DEVRİMCİNİN DİRENİŞİNİ SAHİPLENELİM.

ELİMİZE DÖVİZLERİMİZİ ALIP BULUNDUĞUMUZ ŞEHİRLERİN MEYDANLARINA ÇIKIP GÖKHAN SİBEL VE İLERİ’Yİ ANLATALIM. AKP FAŞİZMİNİN ADALETSİZLİĞİNİ VE BU ADALETSİZLİĞE KARŞI DİRENEN CANLARIMIZI ANLATALIM.

1 KİŞİ 2 KİŞİ, 3-4… KİŞİ FARKETMEZ! ONLARIN SESİNİ DUYURMAMIZ ÖNEMLİ. ADALETSİZLİĞİN OLMADIĞI YERDE BARIŞTAN BAHSETMENİN İKİYÜZLÜLÜK OLDUĞUNU GÖSTERELİM.

1 EYLÜL PERŞEMBE GÜNÜ HERKESİ UYGUN OLDUĞU SAATLERDE MEYDANLARA ÇIKALIM. ONLARIN SESİ OLALIM!

Yaşasın Ölüm Orucu Direnişimiz

Yaşasın Sibel Balaç

Yaşasın Gökhan Yıldırım

Yaşasın İleri Kızılaltun

Belçika Halk Cephesi

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.