1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Nrw Halk Cephesi: Eren Yılmaz’ı Yaşatalım

AKP’nin Himayesindeki Uyuşturucu Çeteleri Tarafından Katledilmeye Çalışılan Eren Yılmaz'ı Yaşatalım!

 

AKP, faşisttir. Rüşvetçidir. Yağmacı ve talancıdır. Vatan satıcısı ve alçaktır. Ahlaksızdır. Namussuzdur. Halkın ve halkın en değerli evlatları devrimcilerin üzerinde bir terör çetesidir. Uyuşturucu çetelerinin hamisidir ve onları dahi devrimciler ve halkın üzerine saldırtacak kadar zivanadan çıkmış bir çete partisi ve devleti yaratmıştır.

Tam anlamıyla çürümenin dibindedir. Kokuşmuştur.

İşte ülkemizin başına bela olan bu çete partisi ve devletinin himaye ettiği ve yönlendirdiği uyuşturucu çeteleri, bunlara karşı onuruyla, namusuyla direnen ve halkın mücadelesini örgütlemeye çalışan Eren Yılmaz' a pusu kurmuş ve çapraz ateşe alarak ağır şekilde yaralamıştır.

Eren Yılmaz şimdi hastahanede yaşam mücadelesi vermektedir.

Onu yaşatacak olan bizleriz.

Halkımızın sevgisi, yoldaşlarının sahiplenmesi ve kendi devrimci iradesidir.

Bu nedenle tüm halk olarak onu sevgi yumağı ile kuşatalım. Yaşaması için ne mümkünse yapalım. Vatanımızı bu alçaklar sürülerine teslim etmemek, halkımızı çeteler,im uyuşturucu tüccarlarının esiri etmemek için Eren' in gösterdidği yolda örgütlenelim ve mücadele edelim.

Namussuzlardan, vatan haini alçaklardan korkmayalım. Onlar bizden korksunlar. Onlar bir avuç biz milyonlarız!

Biliyoruz ve hiçkuşku duymuyoruz ki, Eren Yılmaz souna kadar direnecektir!

Halkı için, vatanı için, onur, namus ve adalet için direnecektir. Yoldaşı şehit İsmail Top için direnecektir.

Özgürlük ve eşitlik için direnecektir. Bu dünyayı bir avuç hain çeteye, alçaklara, işbirlikçi vatan hainlerine ve halk düşmanlarına dar etmeye devam etmek için direnecektir.

Biz Eren'e güveniyoruz. Halkımız da bize güvensin! Devrimcilerin etrafında örgütlensin ve bu belaları vatanımızın başından hep birlikte atalım!

 

Kahrolsun İşbirlikçi Çeteci AKP!

Kahrolsun Halkımızı Zehirleyen Çeteciler!

Yaşasın Devrim Yaşasın Devrimciler!

Eren Yılmaz Yoldaş Onurumuzdur!

 

14.01.2021

Nrw Halk Cephesi

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.