1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Duisburg Halk Meclisi Girişiminin Eren Yılmaz ile İlgili Açıklaması

Mahallesinin Çocukları Zehirlenmesin Diye Mücadele Eden Eren Yılmaz, AKP İktidarının Koruduğu Uyuşturucu Çeteleri Tarafından Vuruldu!

AKP İktidarı Uyuşturucu Satıcılarının, Çetelerin, Mafyacıların Devletidir! Uyuşturucu Satıcısı, Alaattin Çakıcıların Devletidir!

Bu Halk Sizi Halk Meclislerinde Örgütlenerek Layık Olduğunuz Tarihin Çöplüğüne Gönderecek!

AKP iktidarı aciz durumda, yönetemiyor ve yönetemedikçe iyice çamura batıyor. Her türlü yolu deniyor. Yoksulların devrimcilerin mahallerine uyuşturucu çetelerini kullanarak saldırıyor. Alaattin Çakıcı denilen Mafya babasını boşuna hapishaneden çıkarmadı. Çünkü eli kanlı katillere ihtiyacı var. Eli kanlı katillere, sapıklara, uyuşturucu satıcılarına ihtiyacı var. Çünkü artık sadece baskı ve zulüm ile ayakta kalıyor.

Halkımız bu düzeni çok iyi tanıyor, devrimcilerin örgütlü olduğu mahallelerde ise çok daha iyi tanıyor. Uyuşturucunun, çetelerin o mahallelere bizzat polisin eşliğinde onların desteği ile girdiğini çok iyi biliyor. Bu yüzdende çocuklarını devrimcilere teslim ediyor. Devrimcilerin yürüttüğü Uyuşturucuya karşı mücadeleye inanıyor güveniyor. İşte AKP’yi bu korkutuyor;

Halk Meclislerinden korkuyor, çünkü halk meclisleri demiştir ki; Yoksulluğa ancak yoksullar son verebilir! Acısını çekmediğinin yarayı iyileştiremezsin! Yani halk kendisi örgütlenecek ve kendi sorunlarını Halk Meclislerinde çözecek ve çözüyor. Bu faşizmin hiç hoşuna gitmiyor. Onun ihtiyacı olan yozlaşmış, korkmuş ve sinmiş bir gençlik, halk.

Bu devlet mafya düzenidir, bu halk sizi layık olduğunuz çöplüğünüze mutlaka gönderecek! Adaletin olmadığı bir yerde mafya düzeni hakimdir. Yağma talanın olduğu yerde mafyalar çeteler kaçınılmazdır.

Uyuşturucu serbest, ona karşı mücadele etmek yasaktır cezası yüzlerce yıl cezadır. Tedavi görmek suçtur, tedavi merkezleri kapatılır bir de üzerine kalekol yapılır. Fuhuş, kumar, uyuşturucu serbesttir, örgütlenmek suçtur bu düzende.

Bu mafya düzeninin önündeki en büyük engel halkın öz örgütlülüğü olan Halk Meclisleridir, devrimcilerdir.  AKP iktidara geldiği 2002 yılından itibaren mafyanın alanına giren bütün her yeri kendi kontrolü altına almıştır. Denetim dışı hiçbir çete ve mafya bırakmadı. Sedat Pekerler, Alaattin Çakıcılar bu devlet için çalıştı.

Şimdi bu çeteler tarafından vuruldu Eren Yılmaz.  Bütün halkımızı Eren Yılmaz’ın sağlık durumu için hastaneye destek telefonları açmaya çağırıyoruz.

Çeteler halka hesap verecek! Çeteleriniz, sapıklarınız, katilleriniz halkımızı örgütlememizin önüne geçemeyecek!

Çocuklarımızı AKP’nin Mafya, Katil, Çetelerinin yok etmesine, yozlaştırmasına izin vermeyeceğiz, örgütleneceğiz!

Halkın Çocuğu Eren Yılmaz, Onurumuzdur!

Duisburg Halk Meclisi Girişimi

Etiketler: , ,
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.