1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Avusturya Halk Cephesi: Eren Yılmaz Onurumuzdur

Emperyalizm ve işbirlikçisi faşizm, yoksul emekçi halkı teslim almak için sadece baskı ve zor kullanmak ile yetinmez. Yokluğa ve açlığa mahkum ettikleri halk kitlelerini, yoz kültürü ile sorgulayamaz, savaşamaz hale getirmek ister Emperyalizm. Bu yüzden en yoksul mahallelerimize devlet eliyle uyuşturucu, fuhuş ve kumar gibi her türlü ahlaksızlık sokulmak istenir. Yoksul halk direnemez hale getirmek istenir. Gençlik bu anlamda bütün bu yozlaştırma politikalarının ilk hedefidir. Bu nedenle ülkemizde devrim için savaşın olmazsa olmazı faşizmin bu yozlaştırma, uyuşturma politikalarına karşı mücadele etmektir. On yıllardır, mahallelerimizde uyuşturucuya karşı savaşıyor ve bedeller ödüyoruz. Hasan Ferit Gedik bu uğurda savaşımızın bayrağı olmuştur. O, uyuşturucuya, fuhuşa ve her türlü yozlaşmaya karşı mücadele ettiği için, AKP polisinin himayesi altındaki çeteler tarafından katledildi.

AKP'nin çeteleri bu sefer Eren Yılmaz'ı hedef aldılar. Vücuduna altı kurşun isabet etti Eren'in. Eren, bu halkın onurlu bir evladıdır, güçlüdür, direngendir. Direndi hain çetelerin kurşunlarına, yoldaşları ve halkın sevgisiyle bu mücadeleden de galip çıktı Eren.

 

AKP'nin kol kanat gerdiği, yaptıkları her şeyin yanlarına kar kalacağını zanneden çeteleri, mahallelerimizden silene dek savaşacağız. Halka karşı işlenen her suçun hesabını soracağız bu artıklardan. Devrimcileriz biz. Halka karşı her saldırınızda bizi karşınızda buldunuz hep. Ne yaparsanız yapın, bizi yıldıramazsınız. Uyuşturucuyu, fuhuşu, kumarı silah etmiş halka saldırıyorsunuz. Karşınızda durmaya, halkımızı, mahallelerimizi ahlaksız polislerinize ve himayenizdeki çetelere karşı savunmaya devam edeceğiz.

Biz kazanacağız!

 

Eren Yılmaz Onurumuzdur!

Yozlaşmaya Geçit Vermeyeceğiz!

 

Avusturya Halk Cephesi

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.