1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Hamburg Halk Meclisi: Nurettin Kaya'nın Talepleri Kabul Edilsin

Ülkemizde krizden krize sürüklenen ve bu krizlerin yarattığı öfkeden korkan Faşizm, 1980 Tek Tip Elbise Saldırısı, 1996 Tabutluklar Saldırısı, 2000'lerdeki F-Tipi saldırısından sonra şimdi de Kuyu Tipi Hapishaneleriyle devrimci tutsakları teslim almaya çalışıyor. Çünkü bir halkı teslim almak için, önce en ileri olanlarını teslim almalı.

NATO'nun ülkemizde devrimci mücadeleye yönelik en güncel saldırı projesi, insanı gökyüzünden güneş ışığına, insan sohbetinden temiz havaya kadar her şeyden soyutlamaya yönelik tasarlanmış S,R,Y tipi Hapishaneleri, daha önce ABD'de kurulmuş. Yalnız dünya haklarının baş düşmanı ABD bile bu Hapishaneleri insanlık dışı oldukları için kapatmak zorunda kalmış. Şimdi bu insanlık dışı İşkence haneler Anadolu halkların en soylu damarını, devrimcileri tasfiye etmek için yeniden hayata geçirildi.

Devrimciler ise bu saldırıya karşı politikasız değiller. 1980,1996,2000'lerde olduğu gibi bu saldırıya karşı da direnişe geçerek faşizmin ve Emperyalizmin saldırısını bugünden boşa çıkarmaya başladılar. Başta 230 gündür ölüm orucunda olan Nurettin Kaya olmak üzere S, R, Y tiplerine karşı birçok açlık grevi Türkiye hapishanelerinde sürüyor.

Bizler; Hamburg Halk Meclisi olarak faşizme ve emperyalizme sesleniyoruz: Nurettin Kaya'nın ve bütün direnişçilerin başına gelecek her şeyden siz sorumlusunuz! Vatanımızı talan etmekten, devrimcilere saldırmaktan vazgeçeceksiniz!

Halkımız; Faşizmin bizlere topyekûn saldırısına sessiz kalmayalım. Faşizmin devrimcileri halktan tecrit edip imha etmesine izin vermeyelim. Herkesi başta Nurettin Kaya olmak üzere Özgür Tutsaklarımızı sahiplenmeye çağırıyoruz. Bu saldırıyı hep birlikte püskürtelim!

Nurettin Kaya Onurumuzdur!

Devrimci Tutsaklar Onurumuzdur!

S, R, Y tipi Hapishaneleri Kapatılsın!

Tecrit ve İşkence Merkezleri Kapatılsın!

Halkız, Haklıyız, Kazanacağız![blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.