1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Halkın Sesi Radyo'nun Tutsak Emekçisi Hazal Seçer'in Radyonun 1. Yılı İçin Gönderdiği Ses Kaydını Paylaşıyoruz

 

Merhaba değerli Halkın Sesi Radyo dinleyicileri... Ben Hazal Seçer. Sizlere Yunanistan hapishanelerinden devrimci tutsakların selamını getirdim.

Halkın Sesi Radyo'da 1 yılımızı geride bıraktık, sizlerin de bildiği gibi... Ve radyomuz bir yılın her günü, yayın yaptığı her saniyesi, yalanlara ve dezenformasyona karşı Anadolu'da ve Avrupa'da emperyalizme sıkılan bir kurşun oldu, olmaya da devam edecek.

Değerli dinleyiciler Halkın Sesi Radyomuz birinci yılını doldururken Meriç şehitlerinden, radyomuzun emekçisi Harika Kızılkaya'yı da bir kez daha sizlerin huzurunda saygı ve özlemle anıyoruz.

Defalarca kez sizlere buradan canlı yayınlar yaptık ve hepinizin gördüğü o küçücük odadan Harika sizlere halk kahramanlarını anlatırken, Anadolu'nun paha biçilmezliğini, ömürlerimize bedel değerini anlatırken kendisi de Anadolu halk kahramanları, savaşçıları arasında yerini aldı. Radyomuz hem emperyalizme ve faşizme karşı mücadelede gerçeğin sesi olurken aynı zamanda bizlere yoldaş yadigarıdır.

Radyomuzun 1. yılını kutluyorum. Halkın Sesi Radyo'da umut olmaya, gerçeğin sesi olmaya devam edeceğiz diyorum.

Adalet savaşçılarından Emrah Yayla'nın da söylediği gibi ''Umut neylerse güzel eyler...''

Umudu ve umudun güzelliklerini büyütelim, Halkın Sesi Radyo'yu sahiplenelim.''

Hazal Seçer

Ses Kaydını Dinlemek İçin Tıklayın:

 

https://halkinsesiradyo.net/index.php/2024/06/09/tutsak-emekcilerimizden-hazal-secer-1-yilimizi-kutluyor/

 

YouTube linki:

https://www.youtube.com/watch?v=MMTiOF8Jfto

Etiketler:
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.