1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Anti Emperyalist Nurettin Kaya İçin Uluslararası Dayanışma İnternet Konferansı

 

Anti Emperyalist Cephe 28 Haziran Cumartesi günü Nurettin Kaya için uluslararası internet konferansı düzenleyecek.

Antiemperyalist Cephe Siyasi Tutsaklar, Tecrit ve Cezaevlerindeki Direnişler konulu bir internet konferansı düzenleyecek. Türkiye Hapishanelerinde ölüm orucu direnişçisi Nurettin Kaya direnişinin 240’lı günlerini geride bıraktı. Nurettin Kaya S Y R Tipi hapishanelere karşı ölüm orucunu kararlılıkla sürdürüyor.

Dünyanın dört bir yanında siyasi tutsaklar emperyalizmin kanlı politikalarıyla tecrit hapishaneleriyle işkencelerle terör yasalarıyla ve baskınlarla karşı karşıyalar. İşgal hapishanelerinde İsrail siyonizminin baskısıyla karşı karşıya olan Filistinli tutsaklar, ABD emperyalizminin zindanlarında Leonard Paltier ve Mumia Abu Cemal, Fransız emperyalizmi tarafından hapsedilen ve hukuksuz bir şekilde hapsedilen Avrupa’nın en uzun süreli siyasi tutsakları olan George İbrahim Abdullah, İrlandalı ve Bask siyasi tutsaklar halen tutukluluklarını sürdürüyor. Tüm Avrupa’da Yunanistan’da, Almanya’da, İtalya’da, İngiltere’de siyasi tutsaklar emperyalizmin ve işbirlikçi devletlerin politikaları altındadır.

Aynı zamanda direniş devam ediyor. Nurettin Kaya davasında ölüme kadar açlık grevi direnişi şu anda çok kritik bir durumda ve bu nedenle uluslararası dayanışmayı büyüterek Nurettin Kaya’nın sesini büyütmeliyiz.

Onun talepleri Türkiye’deki tüm devrimci tutsakların talebidir, hepimizin talebidir. İşgal altında işkencelere maruz kalan Filistinli tutsakların sesi de yükselsin ve idari tutsaklığa karşı açlık grevleriyle Filistinli tutsaklar direnişe devam ediyorlar. Leonard Peltier, Mumia Abu Jamal, Ali Osman Köse ve Georges İbrahim Abdallah gibi tüm uzun süreli tutsaklar için mücadele etmeliyiz.

Tüm halkımızı 28 Haziran Cuma günü saat 18:00’da Anti Emperyalist Cephe facebook adresinden (www.facebook.com/tv.antiimperialistfront) canlı yayınlanacak olan İnternet konferansımızı izlemeye davet ediyoruz.

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.