1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Stuttgart Halk Kültür Evi Açıklaması


"STUTTGART HALK KÜLTÜR EVİ; NATO karar aldı. AKP faşizmi Y S T tipi tabutluklar ile devrimci tutsakları imha etmek,teslim almak istiyor. BAŞARAMAYACAKSINIZ!..

 

Başta ABD ve AB emperyalistleri olmak üzere tüm halk düşmanları ve yerli işbirlikçileri ANADOLU'da devrimciliği bitirmek ve mücadeleyi tasfiye etmek için yıllardır saldırıyorlar.

 

Bunun için 24 yıl önce TÜRKİYE'de F-tipi tecrit hapishanelerini açtılar. Onlarca tutsağı katlederek, yakarak ve tecritle teslim alacaklarını sandılar.

 

BAŞARAMADILAR...

 

Katliam saldırıları ve Tecrite karşı tutsaklar tam 7 YIL direndi. TARİHE ALTIN HARFLERLE yazılan bir DESTANLA TECRİT SALDIRISINI boşa çıkardılar...

 

F-tipi tecrit hapishaneleri ile sonuç alamayan NATO ve tüm emperyalistler bu kez Y S T tipi tabutluklar ve kuyu tipi hapishaneler ile saldırıyorlar.

 

AMAÇ; teslim alamadıkları tutsakları ÇILDIRTMAK ve İMHA etmektir. Mimari yapıyı buna göre oluşturdular.

 

Bir ömür boyu İNSAN yüzü göstermeyerek, güneşi ve hava'yı bile yasaklayarak 24 saat kamera ile gözetim altında tutarak bir hücrede ÇÜRÜTMEYE çalışıyorlar.

 

Buralarda GÜNEŞ BİLE yasak. Kısaca TUTSAKLARI diri diri beton bloklara gömmeye çalışıyorlar.

 

İSTİYORLAR ki; ANADOLU'da devrimcilik olmasın. O zaman ANADOLU'da onlarca yüzlerce İLİÇ yaratacak,siyanürle halkı ve topraklarımızı zehirleyip yağmalayarak TALAN edecekler.

 

DEVRİMCİLER bunun önünde engel ve NATO emperyalistlerinin korkularıdır.

 

Herkese ÇAĞRIMIZDIR,; Tutsaklarımızı yanlız bırakmıyalım. Y S T tipi tabutluklar ve kuyu tipi hapishanelerde süren direnişleri DESTEKLEYELİM.

 

ANADOLU' nun her yanını kalekol,kuyu tipi tecrit ve imha hapishaneleri, işkence merkezleri ve ADALETSİZLİK sarayları ile donatan AKP faşizmine karşı bu mücadele edelim.

 

Tutsaklarımız bizim onurumuz ve geleceğimizdir. Onlara mektup yazalım,kart atıp,kitap gönderelim...

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.