1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Andreas Krebs Tekrar Açlık Grevine Başladı Taleplerini Destekliyoruz


Berlin hapishanesi kandırmacalarına, oyunlarına derhal son vermeli ve taleplerini derhal kabul etmeli.

Hakları için mücadele eden Andreas Krebs'e de devrimci selamlarımızı gönderiyoruz.

Gelişmeleri takip ediyoruz.

Andreas Krebs yalnız değildir.

Yaşasın enternasyonal dayanışma.

Yaşasın halkların kardeşliği.

 

Aşağıda bu konuyla ilgili basın açıklamasının çevirisini yayınlıyoruz:

 

Andreas hala açlık grevinde!

Cezaevi yönetimi güç oyunları oynuyor ve onu taciz etmeye devam ediyor!

Mahkumların hakları için mücadeleyi destekleyin!

Berlin Adalet Senatörüne ve Tegel Cezaevine mail gönderin!

 

Basın açıklaması

Cezaevi yönetiminden yalan vaatler- Andreas Krebs Tegel Cezaevi'nde açlık grevine devam ediyor!

Andreas Krebs 29 Ocak 2024'ten bu yana açlık grevinde ve talepleri basit görünüyor - posta sansürünün sona erdirilmesi ve Gefangeneninfo ve Rote Hilfe dergilerinin kendisine teslim edilmesi. Berlin'deki gazete bayilerinden satın alınabilen gazetelerin Tegel Cezaevinde okunmasına izin verilmiyor.

 

30 günlük açlık grevinin ardından cezaevi yönetimi 27 Şubat 24 tarihinde Andreas'a yazılı olarak gazeteleri belirli koşullar altında alabileceğini bildirdi. Bu, gazetelerin hücresinde kalması gerektiği ve makalelerin rastgele bir şekilde sansürlenebileceği anlamına geliyor. Andreas'ın en önemli talebi bu olduğu için o akşam açlık grevine son vereceğini açıkladı.

 

Ancak 29 Şubat 24'te gazetelere el konulduğuna dair iki bilgi geldi. Rote Hilfe gazetesinin güncel sayısına, mahkum bilgilendirme broşürüne, siyasi baskılı bir kartpostala ve bir pula el konuldu.

Andreas bunun üzerine derhal açlık grevine yeniden başladı!

 

Tegel Cezaevi'nin bu davranışı saygısızlık ve skandaldır. Tutsakları güç oyunlarıyla psikolojik olarak çökertmeye çalışıyor.

 

Posta ve gazetelerin Andreas Krebs'e teslim edilmesini ve tacize son verilmesini talep ediyoruz.

 

Ayrıca herkesi posta, e-posta, faks veya telefon yoluyla Adalet Senatörü ile iletişime geçmeye ve bu olayları aydınlatmaya çağırıyoruz.

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.