1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Stuttgart Halk Kültür Evi Depremin Birinci Yılında Açıklama Yaptı

"STUTTGART HALK KÜLTÜR EVİ AÇIKLAMA; DEPREMİN BİRİNCİ YILINDA BİLANÇO 'TEK BİR SORUMLU BULUNAMADI.HALK YİNE EVSİZ. KATİLLER RANT PEŞİNDE '

Halkı beton yığınlarına gömüp, on binlercesinin ölümüne neden olanlar yeni soygun ve talan projeleri peşindeler.

Tam bir yıl önce daha önceden bildikleri deprem için tek bir tedbir almayan AKP faşizmi halk için bugüne kadar elini oynatmadı.

Tersine deprem sırasında halkın yardım çığlıklarını duymazdan, yaşananları ise görmezden gelerek sadece seyrettiler. HALK KORKUSU onları OLAĞANÜSTÜ HAL ilan etmelerine götürdü.

Geleceklerini, çocuklarını çaldıkları halk için bu bir yılda hiçbir şey yapmadılar. Enkaz altında halen ölüler var. Aileler halen haber alamadıkları sevdiklerini arıyor.

AKP faşizmi ve düzen partileri halkı sadece seçim aldatmacasında kullanmak için aradı. BÜYÜK ACILARI OLAN halk seçim aldatmacası için düzen partileri arasında polemik konusu oldu.

Halk acıları ile birlikte halen evsiz, geleceksiz olarak çadır ve konteyner evlerde yaşamaya devam ediyor. Halk için harcayacak para bulamayanlar ABD emperyalistlerinin kapılarını yalayarak, milyar dolarlar verip, halkı ve Orta Doğu halklarını katledecek F 35 savaş uçakları almak peşindeler.

DEPREMİN BİRİNCİ YILINDA DERNEĞİMİZDE BİR ARAYA GELİYORUZ. ÖLENLERİMİZİ ANACAK, HALKIN KATİLLERİNİ LANETLEYECĞİZ.

Yer: STUTTGART HALK KÜLTÜR EVİ

Tarih ve saat:  4 Şubat Pazar... 14.00

Yer: Voltastrasse 14 STUTTGART[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.