1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Harika Sohbetler Programı Her Pazar Sabahı Halkın Sesi Radyo'da Başlıyor


 Halkın Sesi Radyo’da Yeni Programımız Harika Sohbetlerle Her Pazar Sizlerle Birlikte Olacağız

Halkın Sesi Radyosu olarak yeni bir programla, Harika Sohbetlerle her Pazar sizlerle birlikte olacağız. Aradaki uzak mesafeleri hep birlikte kapatacağız. Şiirler, türküler, kıssadan hisseler, atasözleri ve Halk Cephesinden haberlerle birliğimizi, beraberliğimizi daha da büyütecek, uzak mesafelerde de olsak aynı duygularla, düşüncelerle bir arada olacağız. Sofranıza misafir olup demli sohbetler yapacağız. Belçika’dan Almanya’ya, Fransa’dan İsviçre’ye canlı telefon bağlantıları ile kahvaltımızı ortaklaştıracağız.

Kapitalist düzende yaşıyoruz. Biliyoruz ki bu düzen insanları yalnızlaştırır, bireye düşürür, bencilleştirir. İnsanın insanlara olan güveneni zedeler, arkadaşlık, dostluk ilişkilerini bile çıkara dayandırır. Bir taraftan yozlaştırırken diğer taraftan kişiyi toplumsallıktan soyutlayıp bir köşeye sıkıştırır.

Biz ise birliğin, beraberliğin insanı güçlü kıldığına inanıyoruz. Halkın değerlerini, umudu, inancı daha sıkı tutmak istiyoruz. Bunu da hep beraber yapacağımız Harika Sohbetler saatimizde daha da pekiştireceğiz. Çünkü biz yeni bir dünyanın yeni insanları olma iddiasına sahibiz. Ve yine gayet iyi biliyoruz ki içinde yaşadığımız düzene karşı bu iddiamızı ancak birliğimizi, beraberliğimizi daha da büyüterek o büyük hedefe varacağız. Bizleri yedi yirmi dört kuşatan ve bilincimize saldıran kapitalist kültürü karşı devrimci kültürümüzü yaşatıp büyüteceğiz.

Bu nedenle sizleri her Pazar Harika Sohbetler programımızı dinlemeye, canlı bağlantılarla katılmaya davet ediyoruz. Harikamızın coşkusu, sevinci ve inancıyla hepinizi programımıza katılmaya davet ediyoruz.

Halkın Sesi Radyo Emekçileri

Her Pazar Saat 11.00’da (Avrupa Saati ile)

halkinsesiradyo.net

Etiketler:
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.