1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

İsviçre Halk Cephesi: Kahramanlar Ölmez, Halk Yenilmez

 Emperyalizmin katil uşağı AKP 30 Ekim günü dört devrimciyi katletmiştir. Yönetememe krizi içinde olan ve boğazına kadar pislik içinde yüzen AKP devrimcileri katlederek Anadolu halklarını teslim almaya çalışıyor. Ne AKP'nin katliamları ne de emperyalizmin çürümüş politikaları direnen halkları teslim alamaz.

Akan her damla kanın ve gözyaşının sorumlusu emperyalizmdir!

Açlık, yoksulluk, adaletsizlik hepsi emperyalizmin varoluşundan kaynaklıdır.

Kumarla, fuhuşla, uyuşturucuyla halkı yozlaştırmaya çalışan emperyalizme karşı mücadele etmek bir onurdur. Bu onur Harika Kızılkaya, Burak Ağarmış, Özkan Güzel ve Erdoğan Çakır'da kendini buluyor. Devrimcilik bitti diyenler dönüp bu dört karanfile, kahramana baksınlar. Onlar omuzlarında ve yüreklerinde ezilen, katledilen halklara umut götürüyorlardı. Onların her adımında inanç, cesaret ve feda ruhu vardır.

Onlar aç çocuklar doysunlar diye, adalet yerini bulsun diye yollara düştüler.

Emperyalizmin bütün alçak ve ahlaksız politikaları iflas etmiştir, hiçbir meşruluğu yoktur. Emperyalizmin uşakları faşizm ve Siyonizm katliamlarla kazanacağını umut ediyorlar. Anadolu topraklarında kendi sonunu gören AKP faşizmi evleri ve kurumları basarak korkusunun ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Sözde en iyi donanmaya ve teknolojiye sahip olan İsrail feda ruhuyla kuşanmış bir halkın karşısında ne kadar aciz olduğunu göstermiş oldu. Bu feda ruhu Anadolu’dan Filistin’e ve dünyanın her yanında er yada geç karşılığını bulacaktır.

Katil AKP halka hesap verecektir!

Halkın adaletinden kurtulamayacaktır!

Anadolu topraklarında umudu büyütmeye devam edeceğiz!

KATLEDİLEN 4 DEVRİMCİNİN KATİLİ EMPERYALİZM VE AKP FAŞİZMİDİR!

KATLEDİLEN 4 DEVRİMCİNİN CENAZELERİ DERHAL AİLELERİNE VERİLMELİDİR!

DEVRİMCİLİK YAPMAK SUÇ DEĞİL ONURDUR!

KAHROLSUN FAŞİZM YAŞASIN MÜCADELEMİZ!

HARİKA KIZILKAYA ÖLÜMSÜZDÜR!

ÖZKAN GÜZEL ÖLÜMSÜZDÜR!

BURAK AĞARMIŞ ÖLÜMSÜZDÜR!

ERDOĞAN ÇAKIR ÖLÜMSÜZDÜR!

 

İsviçre Halk Cephesi

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.