1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Devrim Şehitleri Ölümsüzdür, Katledilen 4 Devrimci Mücadele Nedenimizdir

 31 Ekim 2023 tarihinde 4 Devrimci, halk kurtuluş mücadelesini büyütmek için Anadolu’ya giriş yaparken oligarşinin ordusu tarafından katledildi. Emperyalizm ve işbirlikçisi AKP Anadolu’dan Marksist-Leninistleri katliam yaparak silebileceğini düşünüyor. Devrimciler tarihleri boyunca nice katliamlardan geçirildiler. İdam edildiler, kurşunlandılar, işkencelerde katledildiler fakat hiçbir saldırı bu zamana kadar devrim mücadelesinin önüne geçmemiştir. Kızıldere’den bu yana emperyalizme ve faşizme karşı halk savaşımızı sürdürüyoruz. Dünyanın her yanından emperyalizme karşı direniş sesleri yükseliyor. Filistin’de, Anadolu’da dünyanın her bir yanında emperyalizm direnişçileri katliamlarla yok etmeye çalışıyor fakat başaramıyor, başaramayacak.

Harika Kızılkaya, Erdoğan Çakır, Özkan Güzel ve Burak Ağarmış umudun ayakta olduğunu, Anadolu halklarının görülecek tüm hesaplarının sorulacağının ispatıdır. Devrimciliğin timsalidir. Bu katliam bizim için yeni bir mücadele nedenidir. Katledilen devrimciler için mücadelemizi büyüteceğiz.

Burak Ağarmış, Hollanda’da doğmuş, büyümüş bir devrimcidir. Avrupa’nın, düzenin tüm imkanlarını reddedip, halk kurtuluş mücadelesine katılmış; tutsaklıklar, işkenceler, açlık yaşamıştır. Bu uğurda son nefesine kadar tüm emeğini sunmuştur. Tüm Hollanda ve Avrupa gençliğine bir örnektir. Onun mücadelesini yaşatacağız, sürdüreceğiz.
Devrim Şehitleri Ölümsüzdür
Halkız, Haklıyız, Kazanacağız

Hollanda Halk Cephesi [blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.