1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Bir Mayıs Halk Cephesi'nin İdil Kültür Merkezi'ne Yapılan Baskın ile İlgili Açıklamamızdır

 

Grup Yorum 'un çalışmalarını yaptığı İdil Kültür Merkezi bugün saat 14.00 sularında bir kez daha AKP'nin katil polisleri tarafında basıldı.

Bu kaçıncı baskın? Bu kaçıncı gözaltı. Bu kaçıncı işlenen suç. Hiçbiri Grup Yorum ’u susturamadı. Hiçbiri Grup Yorum ’un halk ile olan bağlarını koparmaya yetmedi. Onlar bastıkça, işkence uyguladıkça, gözaltına alıp tutukladıkça Grup Yorum büyümeye devam etti. Kitaplarda yırttıkları her bir sayfa, Grup Yorum ’u sahiplenen binlerce kişi olarak geri döndü.

Saldırıları Grup Yorum ‘un, Helin ve İbrahim’in kazandığı siyasi zafere yapılan bir saldırı. Saldırı, can pahasına savunulan direnme hakkına ve ayağa kaldırılan milyonlara yapılan bir saldırı. Tüm bu saldırılara halkımızla birlikte direndik, direnmeye devam edeceğiz. Grup Yürüm’ü ne halktan tecrit edebilecekler ne de susturabilecekler. Grup Yorum gücünü halktan alıyor. Halk var oldukça, Grup Yorum var olmaya, halkın devrimci sanatını yapmaya devam edecek.

GRUP YORUM HALKTIR SUSTURULAMAZ!

KAHROLSUN FAŞİZM YAŞASIN TÜRKÜLERİMİZ!

GÖZALTILAR DERHAL SERBEST BIRAKILSIN!

1 MAYIS HALK CEPHESİ

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.