1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Avusturya Halk Cephesi: Viyana Almanya Konsolosluğu Önünde Faşist 129 Yasasına Karşı Adalet Nöbetine Başlıyoruz

"Adaletsizliğe, yalana ve açgözlülüğe karşı dürüstlük, hakikat ve şefkat için sesinizi yükseltmekten asla korkmayın.Dünyanın her yerinden insanlar bunu yaparsa, ancak o zaman dünya değişecektir."

UMUDUN DİRENCİN ADI BERLİN ÇADIRINA SELAM OLSUN!

Süresiz Açlık Grevinin 243. gününde olan Eda DENİZ için, Kanser Teşhisi Konulan ve Tedavisi Engellenen İhsan CİBELİK için, 17 Aydır Almanya Hapishanelerinde Haksız, Hukuksuz yere tutulan dört Devrimcinin tutuksuz yargılanması için, 8 Aydır Avrupa'nın en uzun soluklu Süresiz Açlık Grevi Sürdüren Yoldaşlarımız için ADALET istiyoruz talebiyle; 16 Kasım 2023 günü Viyana Almanya Konsolosluğu Önünde Açlık Grevi ve Oturma Eylemine başlıyoruz...

EYLEM TAKVİMİMİZ:

️16 KASIM PERŞEMBE SAAT: 12.00/14.00

️17 KASIM CUMA SAAT: 12.00/14.00

️20 KASIM PAZARTESİ SAAT: 12.00/14.00

️21 KASIM SALI SAAT: 12.00/14.00

️22 KASIM ÇARŞAMBA SAAT: 12.00/14.00

️23 KASIM PERŞEMBE SAAT: 12.00/14.00

️24 KASIM CUMA. SAAT: 12.00/14.00

Berlin Direniş Çadırında Süresiz Açlık Grevinin;

Ilgın: 192

Sevil: 187

İleni: 127... günündeler...

Adalet ve Demokrasi Savaşımız nihayete erene kadar mücadelemizi bir milim sapmadan sürdüreceğiz. Çünkü Tarihsel ve Siyasal olarak haklı ve meşru olan bizleriz...

BİZ KAZANACAĞIZ!

Eda DENİZ'i, Ilgın'ı, Sevil Sevimli'yi, İleni LENA'yı ve Hasta Tutsak İhsan CİBELİK'i sizlere katlettirmeyeceğiz...

Onları Yaşatmak, Boynumuzun Borcu ve Büyük İnsanlık Davamızın, Hepimizin Görevidir...

Nazi Artığı Alman Emperyalizmine Çağrımızdır;

Berlin Direnişçilerinin Talepleri Derhal, İvedilikle, Koşulsuz Karşılanmalı ve Kanser Hastası İhsan CİBELİK Tahliye Edilmelidir.

Tüm Halkımızı SÜRESİZ Açlık Grevi Direnişimizin Talepleri Etrafında Viyana Almanya

Konsolosluğu Önüne, Direnişimize Omuz Vermeye, Sahiplenmeye Çağırıyoruz...

 

SÜRESİZ AÇLIK GREVİ DİRENİŞÇİLERİNİN TALEPLERİ TALEPLERİMİZDİR!

1- Devrimci ve Antİ-Faşist Tutsaklar Özgül Emre, İhsan Cibelik, Serkan Küpeli ve Hasan Unutan TUTUKSUZ YARGILANSINLAR!

2- Her türlü Dijital delil suç delili olarak kullanılmaktan çıkarılsın! Dijitallerin güvenirliği ve delil niteliği yoktur!

3- Almanya Anayasayı Koruma örgütünün (Verfassungsschutz) devrimciler hakkında hazırladığı raporlar meşru değildir, mahkemelerde delil olarak kullanmaktan çıkarılsın!

4- Almanya Federal Başsavcısı Peter Frank Özgül Emre’lere yapılan operasyondan kısa bir süre sonra Türkiye Adalet Bakanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  ile görüştü ve onur madalyası aldı. Bu görüşmede neler konuşuldu ve Savcı Peter Frank hangi hizmetler sonucu onur madalyası aldı?

-AÇIKLANSIN!

5- Beş yıldır oturum hakları İçin direnen Almanya direnişleri Meclisinin oturumu geri verilsin!

Siyasi nedenlerle verilen oturum hakkının,siyasi nedenlerle alınması hukuksuzdur ve meşru değildir!

Bu anlamda İlker Şahin’e verilen ceza kaldırılsın!

6- FAŞİST 129,129 A ve B yasaları Kaldırılsın!

7- Anti-faşist ve devrimci tutsaklar Serbest Bırakılsın!

8- Grup YORUM Emekçisi, Devrimci Sanatçı, Kanser Hastası İhsan CİBELİK Derhal Tahliye Edilmelidir!

 

YAŞASIN SÜRESİZ AÇLIK GREVİ DİRENİŞİMİZ!

EDA DENİZ, ILGIN, SEVİL SEVİMLİ VE LENA İLENİ ONURUMUZDUR!

ÖZGÜL EMRE, İHSAN CİBELİK, SERKAN KÜPELİ VE HASAN UNUTAN'A ÖZGÜRLÜK İSTİYORUZ!

DEVRİMCİLİK YAPMAK SUÇ DEĞİL TARİHSEL GÖREVDİR!

DEVRİMCİ TUTSAKLAR ONURUMUZDUR!

KAHROLSUN FAŞİZM YAŞASIN MÜCADELEMİZ!

 

AVUSTURYA HALK CEPHESİ.

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.