1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Enternasyonal Sanat Cephesi Açıklama

 Alman Emperyalizmi Grup Yorum Üyesi İhsan Cibelik'i Katletmek İstiyor

Toplam 38 üyesi bulunan ve 13 farklı ülkede temsil edilen ENTERNASYONAL SANAT CEPHESİ olarak Grup Yorum üyesi İhsan Cibelik'in derhal serbest bırakılmasını ve kanser tedavisi için gerekli tıbbi müdahalenin yapılmasını talep ediyoruz.

Grup Yorum üyesi İhsan Cibelik, Mayıs 2022'de 129b yasası kapsamında Almanya'da tutuklandığında, prostat kanseri şüphesiyle biyopsi için sevk edilen bir hastaydı. Tutuklanır tutuklanmaz durumunu tüm yetkili mercilere bildirdi ve defalarca biyopsi yapılmasını istedi. Avukatları ve yoldaşları biyopsi için defalarca eylemler düzenledi. Eda Deniz Haydaroğlu, Ilgın Güler ve Sevil Sevimli bu haksızlığa karşı 3 sezondur açlık grevindeler. Almanya emperyalizmi İhsan Cibelik'in tedavisini engelledi. İhsan Cibelik, 15 ay sonra kendisine verilen muayene randevusunda Mengele artığı doktorlar tarafından Nazi yöntemleriyle muayene edilmek istendi. Maruziyetin ardından ikinci muayenede hastane ve cezaevi yönetimi geri adım atarak İhsan Cibelik'e biyopsi yaptı.

Hastane önünde yapılan eylemlerin ardından İhsan Cibelik'in muayenesi yapıldı.  Ve ancak bu sahiplenme sonucunda 1 yıl 6 ay sonra biyopsisi yapıldı. SONUÇ: KANSER!

Alman Emperyalizminin amacı nedir? F tipi cezaevleri, konser yasakları, işkence ve hapislerle teslim alamadıkları İHSAN CİBELİK'i katletmek mi?

Kanser olduğundan şüphelenilen bir hastaya biyopsi yapılması bir yıl altı ay boyunca engelleniyorsa, bu aleni bir cinayet girişimidir.

Grup Yorum üyeleri ve İhsan Cibelik'in yoldaşları olarak İhsan Cibelik'i ziyarete gittiğimizde kanser olduğu bilgisi cezaevi yönetimi ve doktoru tarafından İhsan Cibelik'e söylenmedi.

Açıklanmadığı için cezaevi İhsan Cibelik'e YALAN söylemiştir.

Cezaevi doktoru İhsan Cibelik'e kanser teşhisi konulduğunu bile söylemedi, alaycı bir tavırla "bununla 100-150 yıl yaşarsın" dedi.

Bu bilgiyi İhsan Cibelik'ten neden sakladığınızı ve neden yalan söylediğinizi açıklayacaksınız.

16 ay boyunca İhsan Cibelik'in biyopsisinin neden yapılmadığını açıklayacaksınız.

İhsan Cibelik'i katletmenize izin vermeyeceğiz.

Ne yaparsanız yapın devrimcileri teslim alamazsınız!

Sizi ve Nazi yasalarınızı ve tarihinizi çok iyi biliyoruz. Sizin suçlarınıza karşı sosyalizmin direniş geleneğini ve kazanımlarını da çok iyi biliyoruz.

Nazi yasalarınızı, ağababalarınızı tarihe gömdük, sizi de gömeceğiz.

Hasta tutsak Grup Yorum üyesi İhsan Cibelik'i derhal serbest bırakın.

Grup Yorum HALKTIR VE SUSTURULAMAZ

Toplam 38 üyesi bulunan ve 13 farklı ülkede temsil edilen ENTERNASYONAL SANAT CEPHESİ olarak Grup Yorum üyesi İhsan Cibelik'in derhal serbest bırakılmasını ve kanser tedavisi için gerekli tıbbi müdahalenin yapılmasını talep ediyoruz.

 Bir yılı aşkın süredir Grup Yorum üyesi İhsan Cibelik, devrimci ve anti-faşist gazeteci Özgül Emre ve anti-faşist Serkan Küpeli'nin tutuklanmalarını ve yargılanmalarını takip ediyoruz. Alman hükümetinin İhsan Cibelik'in biyopsisini engellemek için elinden gelen her şeyi yaptığını biliyoruz. Ellerini ve bacaklarını tekerlekli sandalyeye bağlayarak, Mengele'nin ve diğerlerinin kullandığı Nazi uygulamalarını İhsan Cibelik için de yapmaya çalıştılar.

Direndik ve kazandık! İhsan Cibelik'in kanser olmasından sorumlu olanlar onu bu hastalıktan kurtaramazlar. İhsan Çibelik'in kanserinin sorumlusu Alman hükümetidir! İhsan Cibelik derhal serbest bırakılması gereken hasta bir siyasi tutukludur!

Hasta tutsak Grup Yorum üyesi İhsan Cibelik'in derhal serbest bırakılmasını talep ediyoruz!

Grup Yorum'a Özgürlük!

Yaşasın Enternasyonal Dayanışma! 

ENTERNASYONAL SANAT CEPHESİ
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.