1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Sivas Katliamının Cümle Kanlı Katilleri Sevinmeyin! Ulu Divan Hükmünü 1993 Yılının 2 Temmuz’unda Verdi! Ulu Divanın Hükümlerinde Ne Zaman Aşımı Ne Af Vardır!


Emperyalizmin uşakları vatan hainlerinden başka bir şey olmayan cümle faşistler ve şeriarçılar Sıvas' da yaktıklarınız halktı. Halkın en değerli sanatçıları ve evlatlarıydı.

Yüz yıllardır devrimcileri, aydınları, sanatçıları kısacası halkı aydınlatan kimler varsa hep aynı şeyi yaptınız. İstediğiniz tek şey vardı: HALK BİLİNÇLENMESİN. İŞBİRLİKÇİ VATAN HAİNLERİNİ,  SÖMÜRÜCÜ VE ZALİMLERİ TANIMASIN. ONLARIN KÖLESİ OLMAYI KADER OLARAK KABULLENSİN.

 

Ama olmuyor işte. Hesabınız hiç bir zaman tutmadı. Yaktıkça, katlettikçe aslında kendinizi yaktınız. Kendinizi cehenneme gönderdiniz.

Tarih boyunca cümle zalimlerin kaderinden ders çıkaramayacak kadar akıl ve bilgi fukarasısınız.

 Sizin Yezid' in,  İMAM HÜSEYİNİ KATLEDERKEN ESASINDA KENDİNİ KATLETTİĞİNİ anlama kapasiteniz yoktur.

Sizin Hızır Paşa'nın Pirimizi asarken kendini astığını idrak edecek kapasiteniz yoktur.

Bu nedenle Sıvas' da Canlarımızı yakarken aslında cehennem ateşinin ortasında olduğunuzu bile anlayamadınız.

 

Siz farkında değilsiniz. 2 Temmuz' da çoktan terki dünya ettiniz.

ULU DİVAN SİZİN HÜKMÜNÜZÜ ÇOKTAN VERDİ.

ULU DİVANI DA BİLMEZSİNİZ SİZ. SÖYLEYELİM: ULU DİVAN HALKIN ADALETİDİR!

HALKIN ADALETİNİN TECELLİ ETTİĞİ YER

HALKIN VİCDANIDIR.

SİZ ORADA ÇOKTAN MOLEKÜLLERİNİZE KADAR SİLİNDİNİZ.

 O nedenle sevinmeyin. Bu dünyadaki varlığınız sadece pislik çukuruna batmış bedeninizdir. O da bir gün layığını bulur halkın adalet uygulayıcılarının karşısında.

 

Başta Alevi Halkımız Olmak Üzere Cümle Anadolu Halkları,

Bu alçakların ipi emperyalistlerin ellerindedir biliyoruz. Efendileri hangi hedefi gösterirse ağızlarından salyalar akıtarak oraya saldırırlar.

O nedenle emperyalistleri pılıyla pırtısıyla ve uşaklarıyla vatanımızdan kovmak tek yoldur.

Bunun için yaşamı pahasına mücadele eden devrimcilerin önderliğinde birleşelim.

Güzel yurdumuzun tarihine ve zalime karşı isyanlar içinde şekillenen kültürüne layık olalım.

 

KAHROLSUN EMPEYALİZMİN UŞAĞI FAŞİST VE ŞERİATÇI KATİLLER!

YAŞASIN HER İNANÇTAN VE MİLLİYETTEN HALKIMIZIN SÖMÜRÜCÜ VE ZALİMLERE KARŞI BİRLİĞİ.

SIVASIN HESABI SORULACAKTIR!

 

AVRUPA HALK MECLİSLERİ ALEVİ KOMİSYONU VE KERBELA DERGİSİ

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.