1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

İhsan Cibelik'i Katletmenize ve Türkülerimizi Yetim Bırakmanıza İzin Vermeyeceğiz!

- Adalet-hak-huk adına konuşursunuz ama gelmiş geçmiş en büyük zalimsiniz!

- Barış adına konuşursunuz ama dünya halklarına yönelik sürekli savaş açar, kan dökersiniz!

- Demokrasi adına konuşursunuz ama türkü söyleme, masal anlatma haklarını bile gaspedecek kadar azgın birer diktatörsünüz!

- İnsan hakları adına konuşursunuz ama insanlık düşmanı birer canavarsınız!

Kısacası, tarih boyunca insanlığın başına musllat olmuş en büyük çıngıllı belasınız...

Katilsiniz. Soy kırımcısınız. İşkencecisiniz. Alçaksınız! Ülkeleri refah ve demokrasi diye sömürgeleştiriyor, her birinin başına kanlı birer faşist devlet yerleştiriyor iliğine kadar da sömürüyorsunuz.

 

Şimdi de Halkın türkülerini söylediği için, vatanına ve halkına aşık olduğu için Grup Yorum üyesi İhsan Cibelik'i alenen katletmeye çalışıyorsunuz.

İhsan, Mayıs 2022 de gülünç gerekçelerle tutsak aldığınızda, Prostat kanseri şüphesiyle biyopsi yaptırmaya sevk edilmiş bir hastaydı. Tutuklanır tutuklanmaz durumunu yetkili bütün merciilere bildirerek defalarca biyopsisinin yapılmasını istedi. Avukatları ve yoldaşları defalarca durumu protesto etti. Hastahane önlerinde gösteriler yaptı. Ve ancak bu sahiplenme sonucu 1 yıl 6 ay sonra biyopsisi yapıldı. SONUÇ: KANSER!

 

Her türlü olanağa sahip Almanya gibi bir ülkede kanser şüphelisi birini bir yıl altı aydır biyopsisi engelleniyorsa bu alenen cinayet girişimidir.

Evet, son yıllarda devrimcilere saldırının başını çekenlerden olan Alman emperyalizmi için İhsan' a yönelik gülünç suçlamalar dikkate alınırsa, artık devrimcilerin, çocuklara masal anlatması, çocuklarla türkü söylemesi katledilme gerekçesi haline gelmiştir.

Ama hiç bir sömürücü ve zalim bugüne kadar devrimcilere boyun eğdiremedi Alman emperyalizmi de bunu başaramayacaktır.

Emperyalizmin mahkemelrini rezil rüsva ederek arslanlar gbi direnen İhsanımızı teslim alamamanın hazımsızlığı ile cinayete yönelmeleri de bu gerçeği değiştiremeyecektir.

 

BU NEDENLE ANADOLUMUZDA ZALİME KARŞI DİRENŞLERLE DOLU ŞANLI BİR TARİHİ OLAN ALEVİLER ADINA EMPERYALİSTLERE ŞUNLARI HATIRLATMAYI GÖREV BİLİRİZ:

Ne yaparsanız yapın devrimcileri teslim alamazsınız! Halkımızın en onurlu evlatları devrimciler, teslim alınmak diye bir şey tanımaz. Onlar da bilmektedirler ki; insanoğlu teslim olabilir ama teslim alınamaz!

Ve bizim devrimci evlatlarımız, hiçbir koşulda teslim olmadılar. Bu nedenle sizler de devrimciler karşısında aciz kalmaya mahkumsunuz! Haklı bir davanın şanlı şerefli temsilcileri olan devrimcileri katletseniz de binlerce örnekte görülmüştür ki; onlar çok daha gür sesle toprak altından haykırmaya devam ediyorlar... Ve bizleri örgütlüyor, bilinçlendiriyor, yenilmez bir ruhla donatıyorlar...

 

Bu nedenle Onların Hepsini İhsan Gibi Katletmeye Yeltenebilirsiniz:

DİRENECEKLERDİR!

Rebeze Çölündeki Ebuze El Gaffari gibi susuzluktan ölürken bile gönderdiğiniz bir tas suyu reddedercesine DİRENECEKLERDİR!

Kerbela' da İmam Hüseyin gibi, 0n bin kişilik ordularınızın karşısına tek başlarına yalın kılıç çıkıp dövüşerek DİRENECEKLERDİR

Babek gibi kollarını kesseniz de korktular da yüzleri soldu dedirtmemek için yüzlerini kanlarıyla boyayarak DİRENECEEKLERDİR!

Börklüce Mustafa gibi kollarını ve bacaklarını kopartırken bile dillerinden ''İriş Ya Dede Sultan'' dışında söz çıkmamacasına DİRENECEKLERDİR!

Mahir gibi ''Biz Buaraya Dönmeye Değil Ölmeye Geldik'' diyerek DİRENECEKLERDİR!

2000 lerdeki kahraman direnişçiler gibi yakılırken yana yana pervane olup DİRENECEKLERDİR!

22 Yaşındaki KOÇAK MUSTAFAMIZ, 90 yaşındakş KEMAL GÜN AMCAMIZ gibi DİRENECEKLERDİR!

İHSAN CİBELİK, ÖZGÜL EMRE ve SERKAN KÜPELİ gibi DİRENECEKLERDİR!

BERLİN DİRENİŞÇİLERİ GİBİ YÜRÜ BRE HIZIR PAŞA SENİN DE ÇARKIN KIRILIR DİYE DİYE DİRENECEKLERDİR!

 

Ve er geç sizleri YENECEKLERDİR!

Ve her sorunumuzu sorunları bilen, daima omuz başımızda olan devrimci evlatlarımızı asla yalnız bırakmayacak, onlarla birlikte onlar gibi biz de direneceğiz!

 

İhsan Cibelik'in hastalığının sorumlusu başta Alman emperyalizminin tüm kurumları olmak üzere özellikle Baş Savcı SETTON ve Mahkeme Başkanı BACHLER' dir. Biyopsi taleplerini bile utanmazca espiri konusu yapan Baş Savcı SETTON' dur hesap vermesi gereken birinci sıradaki kişidir.  Gelmiş geçmiş en ahlaksız, en arsız katil-işkenceci faşist vatan haini Erdoğan’ın bu savcıya neden ONUR NİŞANI verdiğini de şimdi daha iyi anlıyoruz. Erdoğan'ın onur dan anladığına gerçekten tıpa tıp uyan bir savcıdır karşımızdaki!

 

BU HADDİNİ HUKUKUNU BİLMEZLERE GEREKEN CEVABI VERMEK İÇİN TÜM HALKIMIZA ÇAĞRIMIZDIR:

İhsan Cibelik ‘in katledilmesini engellemek için elimizden ne geliyorsa yapalım!

İhsanımızın canına kasteden Alman emperyalizminin tüm yetkililerinden hesap soralım.

Devrimcilerin gösteri ve anmalarına çok daha büyük kitleler halinde katılalım.

Tüm Anneler olarak çocuklarımıza her gün İhsan gibi Masal anlatalım.  Onlarla birlikte GRUP YORUM türküleri söyleyelim. Bunları video haline getirerek BİZ DE İHSAN GİBİ BU SUÇ İŞLEDİK diyerek yayınlayalım!

 

 

KAHROLSUN EMPERYALİZM!

KAHROLSUN FAŞİST 129. MADDE YASALARI!

İHSAN CİBELİK DERHAL SERBEST BIRAKILSIN VE DIŞARIDA SAĞLIKLI KOŞULLARDA TEDAVİSİ SAĞLANSIN!

 

29 Eylül 2023

AVRUPA HALK MECLİSLERİ ALEVİ KOMSYONU VE KERBEA DERGİSİ

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.