1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Stuttgart Halk Kültür Evi: Almanya Anayasa Koruma Örgütü Derneğimizi Hedef Göstererek Kriminalize Ediyor

BİZE BOYUN EĞDİREMEZSİNİZ!..

Devrimci sanatçı, Grup Yorum üyesi İHSAN CİBELİK ‘in büyük 'suçları arasında 'çocuk korosu' kurmak ve derneğimizde yapılan 'çocuk festivali de var.   

Nitekim 12.inci duruşmada tanık olarak dinlenen polis buna değinmiş ve bunu suç olarak saymıştır.

Buradan yola çıkarak derneğimizi hedef almışlardır. Geçtiğimiz duruşmaların birinde derneğimizi hedef göstererek kriminalize etmeye çalışıyorlar.

Amaç açıktır... Haklı ve meşru bir mücadele sürdüren, halkımızın değerlerine sahip çıkan, ırkçılığa yabancı düşmanlığına, yozlaştırma saldırılarına karşı duran derneğimizi karalamak, hedef göstermektir.

ALMANYA ANAYASA KORUMA ÖRGÜTÜ istiyor ki, halkın sesi olan bu kurumlar olmasın. Böylece gençlik ve halk daha kolay yozlaşma batağına batsın. Bu kurumlara gidip-gelen halk baskı altında olsun ve kendi evleri olan derneklere sahip çıkmasın.

ALMANYA da çocuklara tecavüz eden sapıklara fazla ceza verildiğini söyleyip ceza indirimi isteyen Adalet Bakanı var. Yine bu ülkede ana okuluna giden çocuklar için LGBTİ+ okulları açan bir düzen var. B

İşte bizler bu saldırılarının önünde engel olarak görüldüğümüz için saldırıya uğruyor, tutuklanıyor ve kriminalize ediliyoruz.

Ne yaparlarsa yapsınlar bizi yıldıramaz halk ile olan bağlarımızı koparamazlar. 

Anayasa Koruma Örgütü derneğimizden elini çekmelidir!

Derneğimizi Kriminalize Edemezler!

Halkın Taleplerine Sahip Çıkmaya Devam Edeceğiz!

Etiketler: , ,
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.