1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Eylem Çağrısı: 11 Eylül 2023'te Almanya Federal İçişleri Bakanlığı Önünde Eylem Yapıyoruz

Yıllardır Almanya emperyalizmi devrimcileri ve devrimcilerin dostlarını kriminalize etmektedir.

Bunun en somut örneği şu an sürmekte olan Özgül Emre'nin, İhsan Cibelik'in ve Serkan Küpeli'nin duruşmalarında yaşanmakta.

- Birsen Kars'ın tabutunu taşımakla suçlanan Özgül Emre bunun bir örneğidir.

- İhsan Cibelik'in Aile, Gençlik ve Çocuk kamplarında korolar çalıştırması bunun bir örneğidir.

- Geçtiğimiz Yıllarda Serkan Küpeli'nin resmi bir dernek olan Köln Sanat atölyesinde 82 kere konaklaması bunun bir örneğidir.

Bu raporları ve bu terör demagojilerini Federal kriminal dairesi (BundesKriminalAmt) ve Federal Anayasayı koruma örgütü (BundesVerfassungsSchutz) oluşturmakta ve (BundesVerfassungsSchutz) yaymaktadır. İnsanlarımızı ve devrimcileri açıkca hedef haline getirmektedir.

Bunu yaparken demokratik faaliyetlerimizin ve yasal faaliyetlerimiz üzerinden yapıyorlar. Bu hak gasplarına karşı sessiz kalmak yarının Almanya'sında haklarımızı alamamak ve demokratik hak ve özgürlüklerimizi savunamamaktır. Buna sessiz kalmayalım.

11 Eylül 2023 tarihinde Almanya Federal İçişleri Bakanlığı önünde hep birlikte bu keyfiliklere karşı bir barikat olalım.

Tüm Halkımızı 11 Eylül'de yapacağımız eylemimize çağırıyoruz!

Tarih: 11.09.2023

Saat: 14:00

Yer: Federal İçişleri bakanlığı

Alt-Moabit 140, Berlin

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.