1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Gazi Uyuşturucuyla Savaş Komitelerinin Gözaltılar ve Tutuklamalarla İlgili Açıklaması

AKP Faşizmi, Gençliği Yozlaştırma ve Apolitikleştirme Saldırısının Önünde Barikat Olan Dev-Gençlileri Ve Halkın Onurlu Evlatları Devrimcileri Gözaltına Aldı!

Emperyalizm, halkları teslim alma politikalarını hayata geçirebilmek için örgütlülüklerimize saldırıyor!

İşbirlikçisi AKP faşizmi krizi derinleştikçe devrimcilere saldırıyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, her biri birer fotoğraf karesiyle aklımıza kazınan suçlarını örtbas etmek için, yozlaştırma saldırısına karşı mücadele edenleri terörize ederek "dev" operasyonlar yaptırıyor, gözaltılar ve tutuklamalarla saldırıyor!

15 Aralık tarihinde 11 devrimci hukuksuzca gözaltına alındı. Haklarında 4 gün gözaltı süresi verildi.

BİZ BU OPERASYONLARIN NEDENİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ!

Ne teröristiz ne de halka düşmanız. Aksine, halkımız için canımızı ortaya koyup mücadele ediyor, hayatın her alanında halkımızla birlikte, halkımız için yürüyoruz.

Asıl terörist halkımızı açlığa, yoksulluğa, adaletsizliğe mahkum edip en temel hak talebine kudurmuşçasına saldıranlardır.

Asıl terörist uyuşturucuyla, fuhuşla, kumarla halk çocuklarını yaşayan ölü haline getirip katliamları sürerken milyonları ceplerine indirenlerdir.

BİZ HALKA KARŞI SUÇ İŞLEYENLERİ ÇOK İYİ TANIYORUZ!

BİZ KATİLLERİ ÇOK İYİ TANIYORUZ!

HER KOŞULDA SUÇLARINI HALKIMIZA ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ!

DEV-GENÇ'LİLER EMPERYALİZMİN VE İŞBİRLİKÇİSİ AKP İKTİDARININ MİLYARLARCA DOLAR HARCADIKLARI PROJELERİNİ, APOLİTİKLEŞTİRME VE YOZLAŞTIRMA SALDIRILARINI ÇÖPE ATAN HALKIN ONURLU EVLATLARIDIR!

DEV-GENÇ bir terör örgütü değildir. Dev-Genç, 1969'lardan bu yana gençliğin akademik, demokratik mücadelesinin sürdürücüsü olmanın yanı sıra, halkın her türlü hak talebinin savunucusu olmuştur.

Tarihinin her döneminde direnmiş, içerisinden nice önder kadrolar çıkararak halk kurtuluş savaşımızı hep bir adım öne taşımıştır.

Yakın zamanda açtıkları "Gençlik Kafe" ile kurumsallaşma yolunda bir adım atan ve yozlaştırma politikasına karşı Dev-Genç saflarına çağrı yapan Dev-Genç'imizin mücadelesini operasyonlar ve gözaltılarla bitiremezsiniz!

Mahallelerimizde mücadele eden, halkımızın her türlü sorununda yanıbaşında olan, sorunlarını çözen, inanç özgürlüklerini savunan devrimcileri teslim alamazsınız!

AKP Faşizminin Katil Polisleri, Bakanları, Kan Emici Asalakları Terörist Arıyorsa Aynaya Bakmalılar!

Gözaltılar Derhal Serbest Bırakılsın!

Kahrolsun Faşizm Yaşasın Mücadelemiz!

Gazi Uyuşturucuyla Savaş Komiteleri

 

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.