1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Dev-Genç Açıklaması

AKP FAŞİZMİ 70 YAŞINDAKİ ANA-BABALARIMIZA SALDIRACAK KADAR ACİZ, KORKAK VE AHLAKSIZDIR! TAYAD'LI AİLELER'İ GÖZALTILARLA YILDIRAMAZSINIZ,TAYAD'IN 12 EYLÜL'DEN BU YANA SÜRDÜRDÜĞÜ MÜCADELESİNİ ENGELLEYEMEZSİNİZ!

TAYAD'lı Aileler 12 Aralık'ın ilk saatlerinde gece yarısı evleri basılarak, işkenceyle gözaltına alındılar.

TAYAD, 12 Eylül cuntasıyla birlikte, önce evlatları için, sonra tüm halkı ve vatanı için mücadeleyi büyüten anne-babalarımızın emeği ile kurulmuştur. O günden bu yana içeride-dışarıda her türlü bedeli göze alarak mücadele etmişlerdir.

TAYAD'lı Aileleri baskılarla, gözaltılarla yıldıramazsınız. Tarih bunun şahididir. 80 cuntasından, kayıplara, katliamlara, 84-96-2000-2020 ve 2022 ölüm orucu direnişlerine kadar faşizmin her saldırısına ve devrimcilerin her direnişine karşı devrimci evlatlarının yanında olmuş, gerektiğinde onlar da evlatlarıyla ölüm bedeli direnmişlerdir.

AKP faşizmi, Sibel-Gökhan-İleri'nin ölüm orucu direnişinin siyasi zaferle sonuçlanmasının ardından, siyasi zaferi örgütlememizin önüne geçmek için saldırıyor!

Biz bugün saldırılarının amacını biliyoruz. Ve biliyoruz ki; AKP faşizmi 70 yaşındaki ana-babalarımıza saldıracak kadar aciz, korkak ve ahlaksızdır!

TAYAD'LI OLMAK SUÇ DEĞİLDİR!

TAYAD'LI AİLELER DERHAL SERBEST BIRAKILSIN!

DEV-GENÇEtiketler: ,
[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.