1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Belçika Halk-Mer’de Aralık Ayı Programı Yayınlandı

Belçika Liege'de bulunan Halk-Mer (Halk Kültür ve Dayanışma Merkezi), her ayın başında olduğu gibi aralık ayının programını açıkladı. Programda yer alan etkinlikler için ayrıca duyurular, ayrıntılı bilgiler her program öncesi yayınlanmaya devam edecek.

Halk-Mer, bu ay 19-22 Aralık Hapishaneler Katliamı için bir anma ve eylem örgütlüyor. Ayrıca Maraş ve Roboski Katliamları için de anmalar dernek içerisinde düzenlenecek... Futbol turnuvası hazırlık maçları aralık ayında da devam edecek.

Bir süre önce Uyuşturucu ile Savaş Komiteleri kurulma kararı alınmış ve yedi kişilik ilk komite çalışmalarına başlamıştı. 24 Aralık'ta dernekte USK'nın bir etkinliği olacak. Etkinliğin ayrıntıları daha sonra ayrıca yayınlanacak.

Bu ay Mahalle filmi Liege'de ''Le Parc'' adlı sinemada gösterime giriyor. 430 kişilik bir salonda gösterilecek film de yönetmen ve yapımcılar da salonda olacak. Halk-Mer ve Grignoux Sinemalarının ortak düzenlediği gösterim için çalışmalar; afiş, bildiri, bilet satışıyla devam ediyor.

Kahvaltı ve Halk Toplantısı aralık ayının 11'inde olacak. Ve son olarak farklı bir salonda Yılbaşı Etkinliği düzenlenecek...

Halk-Mer

Quai Saint Leonard 17, 4000 Liege

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.