1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Yunanistan Özgür Tutsakları Açıklama: Süresiz Açlık Grevinde Bulunan Elif Ersoy’un Talepleri Derhal Kabul Edilsin

Özgür Tutsak Elif Ersoy bugün itibarıyla süresiz açlık grevinin 44. Gününde. Kendisine uygulanan tecrite son verilmesi, yoldaşlarının bulunduğu bir hapishaneye sevk edilmesi Halk Okulu dergisinin kendisine verilmesini istiyor. Haklı talepleri için direniyor. Gayet kolay bir şekilde yerine getirilebilecek bu talepleri için 44 gündür açılık grevinde.

Asgari de olsa bir demokrasinin olduğu hukukun en azından yazılanlar üzerinden işlediği bir ülkede bu talepler için açlık grevi yapılmaz. Çünkü bu talepler yerine getirilir. Ancak faşizmle yönetilen ülkemizde en ufak bir hak kırıntısı için dahi direnmek gerekir. Elif Ersoy da bunu yapıyor direniyor. Haklılığına ve meşruluğuna dayanıyor, ondan güç alıyor. Özgür Tutsak olarak tek başına da olsa teslim olmuyor direniyor.

Bizler de Yunanistan Özgür Tutsakları olarak Elif Ersoy’un taleplerinin kabul edilmesini istiyoruz ve  22-23-24 Ekim tarihlerinde üç günlük destek açlık grevinde bulunacağız.

Tüm halkımızı Elif Ersoy’la dayanışmaya onun sesi olmaya çağırıyoruz.

Elif Ersoy’un talepleri Kabul Edilsin

Elif Ersoy Yalnız Değildir

Haklıyız Kazanacağız

Yunanistan Özgür Tutsakları

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.