1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Stuttgart Halk Cephesi: 6 Kasım'da İlker Şahin Ve Deniz Yıldız'ın Yanındayız!


6 Kasım'da Direniş Meclisi üyeleri İlker Şahin ve Deniz Yıldız'ın oturum hakları için direnişlerinin 3.yıldönümü! Biz de orada olacağız!

 

Tam 3 yıldır kar, kış demeden büyük bir iradeyle hakları için direnen İlker Şahin ve Deniz Yıldız'ın direnişi hepimiz için bir örnektir. Almanya emperyalizmi demokrasi maskesi altında faşizme, adaletsizliğe, ırkçılığa ve yozlaşmaya karşı mücadele edenleri cezalandırmak istiyor. Bir taraftan bütün iradesiyle emperyalizme teslim olmuş Türkiye faşizmini koruyarak kendi sömürü pazarını korumakta, diğer taraftan ise kendi sınırları içinde yarattığı sorunlara karşı insanların örgütlenmesini engellemek istiyor. Oturum iptalleri, sınır dışı etme tehditleri ve çeşitli baskı kurma yöntemlerini bunun için kullanıyorlar.

 

Faşizmi tüm kurumlarıyla örgütleyen, eğiten, destekleyen ve devamında ise vatanımızı binlerce şirketiyle arka bahçesine çeviren Almanya emperyalizmi iltica edilmesinin baş sorumlusudur! Ülkemizi yaşayamaz hale getirenler bizi burada teslim almaya çalışıyorlar. Buna izin vermeyeceğiz! Oturum hakkı bir lütuf değil, halkların kanıyla kazanılmış bir haktır! İşte Deniz Yıldız ve İlker Şahin bu hak için tam 3 yıldır direniyorlar.

 

6 Ekim'de tüm halkımızı Köln'de, oturum hakları direnişinin 3.yıldönümü etkinliğine katılmaya davet ediyoruz. Güney Almanya'dan katılmak isteyenler bize aşağıdaki telefon numarasıyla ulaşabilirler: 0157 32331428

 

SELAM OLSUN DİRENENLERE!

 

EMEĞİMİZLE VARIZ, HAKKIMIZI İSTİYORUZ!

İLKER ŞAHİN, DENİZ YILDIZ VE TÜM DİRENENLER ONURUMUZDUR!

HALKIZ HAKLIYIZ KAZANACAĞIZ!

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.