1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Devrimci İşçi Hareketi: Faşist AKP Terörüne Karşı Milyonlar Olarak Mücadeleye Devam Edeceğiz

15 Ekim sabahı gün daha yeni doğarken faşist AKP'nin eli kanlı polisleri İstanbul başta olmak üzere tüm Anadolu'da yüzlerce evi bastı. Onlarca kişi gözaltına alındı.

Çok değil geçen ayda direnen işçiler-emekçiler, devrimci tutsaklar için adalet isteyen aileler gözaltına alınmıştı. Tüm terör demagojileri boşa çıkan, ev hapis kararları meşruiyetini kazanamayan polis o baskınların hazımsızlığı ile bir kez daha saldırdı.

Burjuva basında çıkan haberlere göre; 126 kişi hakkında yakalama kararı olduğu ve 72 kişinin yalandığı belirtiliyor. Sizlerin yakalandı dediğiniz insanlar bu ülkede halklar adil bir şekilde yaşayabilsin diye mücadele eden devrimciler, tutsak aileleri, yoksul halk.

Tüm çabalarınız boşuna 2020 yılının 28 Ekimi'nde yapılan baskınlarda 120 kişi değil milyonlarız demiştik. Şimdi yineliyoruz: 126 kişi değil milyonlarız ve daha çok örgütleneceğiz. Faşist AKP'nin her baskınından nasıl ki örgütlenerek çıktıysak yine öyle yapacağız. Yine kapıları çalacağız, yine yoksul halkımızın ekmeğini bölüşecek, yine adalet mücadelesine devam edeceğiz. Ve faşist AKP'nin bu adaletsiz düzeninde onları boğacağız. Halkımızın adalet mücadelesini yükseltmekten bir dakika bile geri durmayacağız.

Baskılar, Gözaltılar Bizi Yıldıramaz!

Gözaltılar Derhal Serbest Bırakılsın!

Halkız Haklıyız Kazanacağız!

Devrimci İşçi Hareketi

 

 

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.