1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

Avrupa Halk Cephesi: Ali Osman Köse İçin Konsolosluklar Önünde Adalet Ve Özgürlük Nöbetine Çağırıyoruz!

AKP faşizmi, Ali Osman Köse'nin ağır hastalıklarına rağmen, onu hala tahliye etmedi.

Hasta tutsak Ali Osman Köse için özgürlük istemeye devam ediyoruz.

Tedavisiz, müdahalesiz geçen her gün, Ali Osman Köse'nin rahatsızlıklarının daha da ağırlaşması, kanserin daha tehlikeli ve ölümcül hale gelmesi demektir.

O halde eylemlerimizi, sahiplenmemizi daha da güçlendirerek sürdürmeliyiz.

KONSOLOSLUKLAR ÖNÜNDE OTURMA EYLEMİNE ÇAĞRI YAPIYORUZ!

Ali Osman Köse için şu anda Avrupa'nın 6 yerinde SÜREKLİ VE DÜZENLİ OLARAK ALİ OSMAN KÖSE'YE

ÖZGÜRLÜK eylemleri sürdürülmektedir:

Avusturya-Viyana, İsviçre-Zürih, Almanya-Berlin, Almanya-Bielefeld, İngiltere-Londra, Yunanistan-Atina'da Halk Cepheliler ve Ali Osman Köse'ye Özgürlük talebine sahip çıkan halkımız, aylardır her hafta bu eylemleri sürdürüyorlar.

6 yerdeki bu eylemlerin dışında da, Avrupa'nın tüm ülkelerinde ve büyük şehirlerinde, "Ali Osman Köse'ye Özgürlük!" talebiyle gösteriler, pankartlar, duvar yazılamaları yapılıyor.

Eylemlerimizin etkisini artırmak, faşizmin elinden yoldaşımızı çekip alabilmek için; bu haftadan itibaren bu eylemlere KONSOLOSLUK ÖNÜNDE OTURMA EYLEMLERİ ekleme çağrısı yapıyoruz.

Adalet ve Özgürlük Nöbeti için oturma eylemleri,

15 Ekim'de Belçika'dan başlayacak.

Oturma eylemi daha sonra İngiltere, Fransa, Avusturya, İsviçre, Yunanistan ve Almanya'da devam ettirilecek. Bir bayrak yarışı gibi, eylemleri birbirine devrederek sürdüreceğiz.

Tüm Halk Cephelileri, Tüm Halkımızı, "Hasta Tutsak Ali Osman Köse'ye Özgürlük" diyen bu haklı, meşru talebe sahip çıkan HERKESİ, bu eylemlere katılmaya, güç vermeye çağırıyoruz.

ADALET VE ÖZGÜRLÜK İÇİN İMZALARIMIZI GÖNDERELİM!

Ali Osman Köse için bir yandan çeşitli kurumların çağrılarıyla intenret üzerinden imza kampanyası sürdürülürken, bir yandan da elden imza toplama çabaları devam ediyor. Bu imzalar, yerinde kalmasın. Topladığımız imzaları ilgili yerlere, Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı'na, Sağlık Bakanlığı'na gönderelim. İmzaları, her ay elimizde toplandıkça gönderme çağrısı yapıyoruz.

Toplanan imzaları, ne kadar toplanmışsa;

15 Ekim'de

15 Kasım'da

15 Ocak'da

Türkiye Adalet Bakanlığı'na, Sağlık Bakanlığı'na gönderelim.

Binlerin imzaladığı "Ali Osman'a Özgürlük" talebini yerine ulaştıralım.

12.10.2021

Avrupa Halk Cephesi

[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.